מאמרים - לא ניתן להשיג אהבה אם לא מרגישים שפע פנימי הדפסה מאתר מאמרים

לא ניתן להשיג אהבה אם לא מרגישים שפע פנימי

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

כסף או זוגיות אינם מעידים בהכרח על שפעאנשים תולים את הבעיות שלהם בחיים במצוקות חיצוניות. הם אומרים: "אילו היה לי הרבה כסף" או "אילו הייתי בזוגיות טובה" אזי כל הבעיות שלי בחיים היו נפתרות. תפיסה זו היא תפיסה שגויה. המצוקות שלנו אינן נובעות מבחוץ, אלא הן בראש ובראשונה תולדה של בעיות פנימיות. כשאנו לא פותרים את שורש הבעיה, אנו תמיד נתלה את יהבנו על החשקים או הצרכים החיצוניים. אפילו היינו מקבלים עתה את כל מה שאי פעם חלמנו עליו - לא נפתור בכך את הבעיות השורשיות שלנו, אלא אם כן נתחיל להתמודד איתן ישירות ובעצמנו.כסף או זוגיות אינם מעידים בהכרח על שפע. ישנם אנשים עשירים שהם קמצנים, חששנים, חשדניים או צרי עין. ישנם אנשים נשואים שהם רעי לב, לא מפרגנים, חמדניים ולא אוהבים. שפע אינו תלוי בכסף או בזוגיות. שפע תלוי בגישה הבסיסית שלנו לעצמנו. אם אנחנו אוהבים את עצמנו אנו נמצאים בשפע פנימי. לעומת זאת, אם אנחנו לא אוהבים את עצמנו - כל השפע החומרי או החיצוני לא יוכל אף פעם לתת לנו הרגשה בריאה, אלא הקלה רגעית וחיצונית בלבד.שפע לא קשור בשום דבר חיצוניאהבה עצמית היא שפע פנימי. היא השפע הפנימי היחיד. אהבה עצמית היא ריפוי, בריאות, כבוד עצמי וחברות אמיצה עם העצמי. מהמקום הזה של אהבה ופרגון פנימי אנו מתמלאים באושר, בשמחה, באופטימיות, בתחושה שיש לנו בפנים אוצר, והאוצר הזה הוא כוח מניע, סוג של מגנט שמסוגל להביא לנו את כל הדברים הטובים שבחיים.בין אם יש לנו מעט ובין אם יש לנו הרבה, הדבר החשוב הוא מה אנחנו מרגישים בקשר לכך. אם אנחנו מרגישים שיש לנו מעט - אז זה מה שיהיה לנו באמת. יש אנשים שאין להם הרבה, אבל בפנים הם מרגישים טוב עם עצמם - וזה המון. ההרגשה הפנימית הטובה, החיובית, האופטימית, הקסומה היא הבסיס עליו ניתן לבנות חיים טובים באמת. לעומת זאת, מי שעמוק בפנים בוכה, עצוב, מדוכא או סתם מרוקן ומשועמם לעולם לא יהנה מכל המנעמים שיקיפו אותו, אלא אם כן הוא ישנה את גישתו הבסיסית כלפי עצמו.אהבה אמיתית היא שפע פנימימדוע יש אנשים שמסופקים ממעט ומדוע לעומתם ישנם אחרים שיש להם המון ובכל זאת הם אינם מסופקים לעולם? דעו לכם, שהגישה הפנימית היא הקובעת את מידת האושר שלנו בחיים. ככל שנקבל את עצמנו יותר ולא נבקר את עצמו אלא נאשר את עצמנו - כך תחושת השפע תתעצם בתוכנו. וברגע שהיא תקנה אחיזה מספיק חזקה בפנימיות שלנו היא תתפשט הלאה אל עבר המציאות החיצונית.מי שמרגיש שופע מתנהג בצורה שונה ממי שחש שאין לו כלום והוא אינו שווה הרבה. אדם שופע מקרין ביטחון, שקט, מיקוד, סיפוק, נינוחות ושמחה. אדם כזה מסוגל לממש את היכולות שלו ולהגיע בזכות כך להישגים מדהימים בקלות ובמהירות. מי שטובל בשפע פנימי אינו מוגבל אלא פועל בחופשיות ובטבעיות. קל לו למצוא אהבה משום שהוא פועל ממקום אוהב. קל לו להתקדם ולהצליח מכיוון שהוא פועל ממקום של התקדמות והצלחה. מי שיש לו שפע פנימי, באמת אוהב את עצמו - ללא סייגים או ביקורת - ולכן קל לו למצוא ולמשוך לחייו אהבה אמיתית.וטיפ לסיום: השקיעו את עיקר האנרגיה שלכם בהרגשת השפע הפנימי. כך תבנו את התשתית הטובה ביותר לאושר ולעושר שלכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il