מאמרים - מהי הדרך הפשוטה והיחידה למצוא אהבה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי הדרך הפשוטה והיחידה למצוא אהבה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

כן ולארוב האנשים אינם מוצאים אהבה. הסיבה לכך היא פשוטה: הם בוחרים במודל ה"כן ולא" וכך הם לעולם אינם מוצאים אהבה. במודל ה"כן ולא" אחד מבני הזוג כן רוצה את הקשר ואילו השני לא.אנשים שבוחרים במודל ה"כן ולא" מגיעים לאחד משני המצבים הבאים: אחד, הם מוצאים מישהו שהם מאוד מעוניינים בו אך הוא אינו מעוניין בהם. שתיים, הם מוצאים מישהו שהם אינם מעוניינים בו אך הוא מאוד מעוניין בהם.כן וכןמודל ה"כן ולא" אף פעם אינו מביא אהבה משום שהוא אינו מיועד למציאת אהבה אלא הוא מיועד להביא לחייכם תסכול, כעס, תחושת חוסר אונים, דחייה, ניכור ובדידות. זכרו, אהבה היא שפע, שלמות והרמוניה טבעית ואילו מודל ה"כן ולא" הוא מודל שאינו מבוסס על אהבה אלא על מאבק כוחות, על חוסר, על תסכול פנימי ועל העדר אמונה באהבה.מודל ה"כן וכן" הוא המודל היחיד שבנוי למציאת אהבה. על פי מודל זה התנאי הבסיסי ביותר למציאת אהבה הוא רצון משותף וטבעי של שני בני הזוג אחד בשני. שימו לב, זוגות שחיים באהבה ובשלמות הם תמיד זוגות שאוהבים אחד את השני באופן הדדי ורוצים אחד בשני באמת, כי הם בחרו במודל ה"כן וכן" ונמנעו ממודל ה"כן ולא".למצוא אהבה דרך מפגש רצונות טבעימי שמחפש אהבה חייב להקפיד לפעול בחייו לפי מודל ה"כן וכן" ולהתרחק עד כמה שניתן ממודל ה"כן ולא". למשל, אם מישהו מוצא חן בעיניכם אך הוא אינו מעוניין בכם - לעולם לא תהיה ביניכם אהבה ולכן אין שום טעם לנסות לרדוף אחריו או לנסות לשכנע אותו שהוא כן מתאים לכם ושיהיה לו טוב אתכם.חשוב להבין, אהבה היא דבר מאוזן. לכן, הרצון שלכם בקשר חייב להיות מאוזן עם הרצון של בני הזוג שלכם בקשר. אם אחד רוצה והשני אינו רוצה - אין איזון. וכשאין איזון אין גם אהבה אלא רק מלחמה.וטיפ לסיום: כל דבר שאנו אוהבים באמת בחיינו הוא תוצר של בחירה טבעית ולא משהו שאולצנו לבחור בו.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il