מאמרים - בחנו את עצמכם - היכן אתם נמצאים על סרגל האהבה? הדפסה מאתר מאמרים

בחנו את עצמכם - היכן אתם נמצאים על סרגל האהבה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

צד ימין - רודפיםבצד הימני של סרגל האהבה נמצאים כל האנשים שהם מעריצים, רודפים, מחזרים, נותנים, רצים ועושים. אלה אנשים שיודעים מה הם רוצים ואינם מוכנים להתפשר על בני הזוג שלהם. הם מוכנים לעשות בשבילם הכל ובלבד שהם יהיו שלהם.היתרון: אינם מתפשרים על בני הזוג שהם רוצים אלא רודפים אחרי בני הזוג שהם אוהבים עד שהם משיגים אותם.

החיסרון: לא מקבלים מבני הזוג שלהם כמעט שום דבר בתמורה וחייבים לתדלק את הקשר ולתת כל הזמן כדי לשמר אותו.אמצע - שוויונייםבאמצע סרגל האהבה נמצאים כל האנשים שמחפשים שוויון והגינות בחייהם. אלה אנשים שיודעים לתת אבל גם יודעים לדרוש ולקבל לעצמם. הם עושים פשרות מסוימות על בני הזוג שלהם אבל מצד שני מקבלים מהם גם הרבה דברים טובים.היתרון: מקבלים בדיוק את מה שהם נותנים. אינם מנוצלים על ידי בני הזוג שלהם ואינם מרוקנים את עצמם לחינם ברדיפה אחר בני זוג חמקמקים.

החיסרון: מקבלים בדיוק את מה שהם נותנים אך לא יותר. אף פעם אינם מגיעים למצב בו הם נערצים על ידי בני זוגם.צד שמאל - הודפיםבצד השמאלי של סרגל האהבה נמצאים כל האנשים שהם נערצים ונרדפים, מחושבים ואגואיסטים. אלה אנשים אינטרסנטיים וסגורים שיודעים לגרום לאנשים אחרים לרדוף אחריהם ולתת להם את כל מה שהם רוצים מבלי שהם יצטרכו להתאמץ לשם כך.היתרון: מקבלים כמעט הכל ובתמורה נותנים מעט מאוד.

החיסרון: מתפשרים על בני הזוג שלהם ואינם אוהבים אותם באמת.וטיפ לסיום: בכל נקודה על פני סרגל האהבה יש יתרון וחיסרון, תמורה ומחיר מסוים שיש לשלם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il