מאמרים - אהבה מקבלים ביד רחבה - לא בתחנונים או בכוח הדפסה מאתר מאמרים

אהבה מקבלים ביד רחבה - לא בתחנונים או בכוח

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

אני מסכן?מי שמרגיש מסכן, חלש ודחוי הוא זה שאינו מאמין שהוא ראוי לאהבה. אנשים כאלה אינם יודעים לקבל אהבה. במקום זאת, הם מנסים לסחוט אהבה ולקחת אותה בכוח או בתחנונים.שימו לב, אינכם יכולים לקבל אהבה אם עמוק בפנים אתם מאמינים שאינכם זכאים לה. רק אם תניחו לעצמכם לגדול למקום שראוי לאהבה בשפע - תוכלו להתחיל לקבל אהבה באופן טבעי ולא באמצעות מניפולציות, כוח, תחנונים או שוחד.למה להתפשר על פירורי אהבה?מי שמתפשר על מעט אהבה - לא יקבל אהבה בכלל. אל תתפשרו על מעט אהבה. זהו בדיוק המתכון לכלום. במקום זאת, הרחיבו את עוצמת האהבה שלכם וצרו בתוככם את המקום לקבל שפע של אהבה.קבצן הוא אדם שאינו מאמין שמגיע לו הרבה. לכן, גם את המעט שהוא מקבל - עליו לקבץ במאמץ רב. לעומת זאת, אדם שופע ואוהב מאמין שמגיע לו המון, הרבה, הכל - ולכן הוא מקבל בשפע משום שהוא נינוח.מי שמאמין בעצמו - מושך אליו אהבהמי שמתחנן לאהבה מאחרים לא יקבל אותה לעולם, כי עמוק בפנים הוא אינו מאמין שהוא ראוי לה. לעומת זאת, מי שאינו מחפש אהבה בחוץ אלא מקרין שלמות ואהבה מתוכו - יישטף באהבה ולעולם לא יצטרך להתחנן אליה. שימו לב, אם תרגישו שאתם זכאים לאהבה - לא תצטרכו להתחנן אליה. רק המתחננים לאהבה מעידים על כך שעמוק בפנים היא אינה קיימת בם.אהבה מקבלים ביד רחבה ובשפע. אם תבינו שאהבה היא שפע שבא מתוככם תחילה, לא תכפו עוד על אחרים לאהוב אתכם, לא תתחננו שאנשים יאהבו אתכם מתוך רחמים ולא תהיו מוכנים עוד להתפשר על פירורי אהבה שיפזרו לכם כדי לרצות אתכם.וטיפ לסיום: אהבה לא לוקחים בכוח. אהבה באה מעצמה, מבחירה, מרצון טוב, מהלב של האוהב.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il