מאמרים - מהי התמכרות לחוסר אהבה וכיצד משתחררים ממנה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי התמכרות לחוסר אהבה וכיצד משתחררים ממנה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

חוסר אהבה בביתאנשים שגדלו בבית ללא אהבה, אנשים שחוו נטישה בילדותם מצד אדם קרוב ואהוב, אנשים שאיבדו בגיל צעיר הורה או בן זוג יקר או אנשים שחוו דחייה רגשית חזקה או הפרת אמון חמורה בילדותם הם בדרך כלל אנשים שמכורים לחוסר אהבה.התמכרות לחוסר אהבה נובעת מגישה מוטעית ולא בריאה הנטועה עמוק בתוך נבכי התת-מודע הגורמת למצב בו אנשים "מתוכנתים" לחפש לעצמם שוב ושוב חוסר אהבה, דחייה או נטישה במקום אהבה, קבלה, חום והדדיות.קשרים בלתי אפשרייםאנשים שמכורים לחוסר אהבה הם אנשים שמחפשים דווקא את אלה שלא רוצים בהם. המכורים לחוסר אהבה מנסים ליצור קשרים זוגיים בלתי אפשריים דווקא עם אנשים שאינם מעוניינים בהם כדי לנסות "ולתקן" את הקשר הפגום או המעוות שהיה להם בילדותם עם הוריהם, בו הם חוו נטישה או דחייה.הם משכפלים שוב ושוב את הנטישה והדחייה שהם חוו בילדותם בניסיון נואש ובלתי אפשרי "להציל" את עצמם ולרפא את הטראומה שנגרמה להם. מבחינתם, אילו רק יוכלו ליצור מצב בו הם יגרמו למישהו שלא אוהב אותם כן לאהוב ולרצות בהם - הם יוכיחו לעצמם שהם באמת אהובים ורצויים, כפי שהם היו ראויים לאהבה בילדותם על ידי הוריהם.חפשו אהבה במקום חוסר אהבהמי שמתעקש לחפש חוסר אהבה ודחייה - רק מנציח את הטראומות שלו מהילדות. במקום להיתקע בטראומות הדחייה מהילדות חפשו אהבה במקום חוסר אהבה.הדרך להשתחרר מהתמכרות לחוסר אהבה היא להבין שקשר בריא ונכון הוא קשר של אהבה, חום וקבלה ולא קשר של רדיפה, דחייה, נטישה וכאב ושהדרך לרפא חוסר אהבה היא לקבל אהבה ממי שמוכן לתת אותה בקלות ולא ממי שצריך להוציא את האהבה שלו בכוח, בתחנונים, בהבטחות ובהשפלה עצמית.וטיפ לסיום: מי שחווה דחייה בילדותו - יחווה דחייה גם בחייו הזוגיים, אלא אם כן הוא ייגמל מההתמכרות לחוסר אהבה ויבחר לקבל אהבה ממי שבאמת מוכן לאהוב אותו ללא תנאים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il