מאמרים - מי רוצה חתן? הדפסה מאתר מאמרים

מי רוצה חתן?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]למה לא מגיע לי חתן?אנו דורשים ומקבלים רק את מה שאנו מאמינים שאנו שווים. בחורה רווקה שמחפשת חתן "בנרות" ועדיין אינה נשואה מעידה על כך שהיא לא באמת רוצה להיות נשואה או שהיא מאמינה שזה עדיין לא מגיע לה.רווקות רבות המחפשות אחר בחיר ליבן פוחדות עמוק בתוכן מנישואים, מהורות, מאימהיות ומהתמסדות. אישה שמאמינה שהיא תוכל להתגבר על אתגרים אלה - תמצא על נקלה חתן ותיכנס לחופה. ואולם, אישה שעמוק בתוכה חוששת שמא היא עדיין אינה בשלה או שהיא "קטנה" עדיין והתפקידים הללו "גדולים עליה" - לא תמצא חתן, ותישאר רווקה רק עד אשר יתרחש בה שינוי כלשהו בדימוי העצמי שלה.את מקבלת בדיוק את מה שאת מאמינה שאת שווה"מה את מקבלת מהחיים?" היא שאלה הקשורה קשר ישיר לשאלה "כמה את חושבת שאת שווה"? השאלות האלו הן שאלות קריטיות כי הן אלה הקובעות האם תמצאי חתן, ואם תמצאי - האם תתפשרי או תשיגי את כל מבוקשך? כמה כסף תרויחי בכל חודש? האם תגשימי חלומות? והאם תצליחי להשיג מהחיים את מה שאת באמת רוצה?מי שמחולל שינוי בדימוי העצמי שלו ובהערכה העצמית שלו - מעלה את ערך עצמו בעיני עצמו. אנשים שמעריכים את עצמם - מקבלים יותר, כי הם דורשים יותר, בנחישות רבה יותר ובתקיפות גדולה יותר. העולם נותן לך את מה שאת נחושה להשיג. אבל אם אינך מעריכה את עצמך - לא תקבלי הרבה. רוב הסיכויים שתתני הרבה - ותקבלי מעט, כי כך את מעריכה את עצמך. לעומת זאת, אם תאמיני שאת שווה הרבה - תראי שתתחילי לקבל ולקבל ולקבל כפי שמעולם לא קיבלת. תשיגי את מטרותייך, כי יצרת בתוכך מקום לקבלה.חיזוק הדימוי העצמי וההערכה אישית - הפתרון האולטימטיביאין פיתרון טוב יותר להשיג חתן מאשר להשקיע בהערכה העצמית. ביטחון עצמי, דימוי עצמי ועוצמה פנימית הם הכלים המאפשרים לרווקה להעלות את "שווי השוק" שלה - תחילה בעיני עצמה ובהמשך בעיני אחרים. מי שמעריכה את עצמה - אחרים יעריכו אותה. לעומתה, מי שאינה מעריכה את עצמה - העולם ישקף עבורה את חוסר הביטחון שלה.כדי לחזק את הביטחון העצמי שלך עלייך לאהוב את עצמך, לקבל את עצמך, לעשות את מה שאת מאמינה ולהפסיק לחשוב מה חושבים עלייך. מי שמטפחת את עצמה, מחבקת את עצמה ועוטפת את עצמה באישור ובאהבה עצמית - מחזקת את הדימוי העצמי שלה ובונה מחדש ביטחון עצמי אמיתי שאינו מבוסס על שקרים, כיסויים, מניפולציות או העמדות פנים - אלא כל כולו מבוסס על האמת האישית שלה. ביטחון עצמי שכזה מאפשר חוסן נפשי ומימוש מהיר וישיר של המטרות והחלומות שנראים רחוקים ובלתי אפשריים כרגע. זכרו, מי שיש לה ביטחון עצמי אמיתי - ולא ביטחון עצמי "נוקשה" ומזוייף שמאחוריו מסתתרת ילדה מפוחדת ומבולבלת - תוכל להשיג חתן במהירות ובפשטות.וטיפ לסיום: הדרך למציאת חתן כלבבכן עוברת דרך הביטחון העצמי שלכן.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il