מאמרים - מהו ההבדל בין אישה-אישה לאישה-גבר? הדפסה מאתר מאמרים

מהו ההבדל בין אישה-אישה לאישה-גבר?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]אישה-גבראישה-גבר היא אישה לא מספיק נשית. אישה-גבר היא אישה שאינה יודעת להיות אישה בכל רמ"ח אבריה. יש בה צדדים נשיים אך יש בה גם המון צדדים גבריים, ולכן היא אינה אישה מלאה, שלמה ומובהקת אלא אישה תזזיתית, גברית, ממוצעת ומבולבלת.מצד אחד היא אישה מלידה, אך מצד שני חסרים בה המון תכונות נשיות, המון התנהגויות נשיות, המון הרגלים נשיים. אישה-גבר היא אישה שמנותקת מהעולם הנשי, היא מעולם לא למדה להיות נשית באמת, היא מעולם לא התחברה עד הסוף לתפקיד הנשי, היא מעולם לא חשבה על עצמה כאחת שאמורה להיות נשית עד הסוף.אישה-אישהאישה-אישה היא אישה שחיה כאישה. אישה-אישה היא אישה פשוטה, שלמה ומובהקת. היא אינה "גם גבר וגם אישה" אלא היא רק אישה. היא מחוברת לעולם הנשי, להרגלים הנשיים, לטיפוח הנשי, לתפקידים הנשיים המסורתיים וזהו סוד קסמה והפשטות שלה.אישה-אישה היא אישה נשית בכל רמ"ח אבריה. אין בה צדדים גבריים והיא גם לא מנסה להיות גברית. היא האישה הקטנה הקלאסית שמחפשת את הגבר החזק והמוביל שיבנה לה חיים משותפים.הבדלים בין אישה-גבר לאישה-אישה?אישה-גבר אינה יודעת לטפח את עצמה ואינה מודעת לאסטטיות בחיים בעוד שאיש-אישה היא אדם שמגלם בגופו ובנפשו אסטטיקה ויופי. אישה-גבר היא אישה בעלת יכולות אינטלקטואליות ושכלתניות ואילו אישה-אישה היא בדרך כלל אדם פשוט, חווה, מרגיש ובעל אינטליגנציה רגשית מפותחת.אישה-גבר היא אישה שאינה יודעת להתמסר במיטה ואינה יודעת לחוות מין רגשי בעוד שאישה-אישה היא יצור מיני שיודע להתמסר במיטה ויודע לשלוט בעולם המין והאהבה. אישה-גבר היא אישה בעלת דעות קשוחות ועמדות בכל תחומי החיים בעוד שאישה-אישה היא אישה שאינה עסוקה כל כך בעולם שבחוץ אך היא שולטת ומנווטת היטב את עולם הבית, הבישולים, הילדים, המיניות והזוגיות.וטיפ לסיום: אישה-אישה היא התגלמות הפנטזיה הגברית הקלאסית. אישה-גבר היא אישה שתמיד יהיו לה קונפליקטים עם עצמה, עם בני הזוג שלה ועם נשים נשיות.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il