מאמרים - מהי נשיות פגועה וכיצד מתמודדים איתה? הדפסה מאתר מאמרים

מהי נשיות פגועה וכיצד מתמודדים איתה?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

פגיעה בנשיותנשיות פגועה היא מצב של אישה שחסרה כלים נשיים ושתכונת הנשיות שלה אינה מפותחת ומטופחת אצלה. נשים שהנשיות שלהם פגועה הן נשים שחיות בחוסר איזון בין הצד הנשי והצד הגברי שלהן כבר מגיל הילדות.בעוד הצד הגברי שלהן הוא מפותח מדי וחזק מדי הרי שהצד הנשי שלהן הוא מוזנח, פגוע, מקרטע, חלש ובלתי מפותח. כתוצאה מכך, האישה סובלת כל חייה והיא מביאה את עצמה למצבים של בדידות, העדר אהבה, מאבקים אינסופיים עם החיים ועם אנשים ויצירת חיים קשים במקום חיים נעימים וקלים.העדר כלים נשיים אפקטיביים לחייםאישה בעלת נשיות פגועה היא אישה שחסרה כלים נשיים אפקטיביים לחיים. כתוצאה מכך, היא אינה יודעת להתמודד במצבים שונים בעזרת תכונת הנשיות שלה אלא רק בעזרת תכונת הגבריות שלה.היא מגיבה בצורה גברית, היא חושבת בצורה גברית והיא יוזמת כמו גבר במקום כמו אישה. היא מחמיצה את הגישה הנשית שלה ואת היכולת שלה להתמודד בצורה נשית ונכונה עם האתגרים של חייה.ריפוי הנשיותריפוי נשיות פגועה מתחיל בריסון, החלשה ועידון של הצד הגברי המפותח מדי באישה כדי לאפשר מקום להתפתחות נאותה של הצד הנשי המוזנח והמוחלש בנפשה של האישה.תהליך ריפוי הנשיות מעמיק עם הגברת המודעות לנשיות, רכישת כישורי חיים נשיים ופיתוח עמוק של התודעה הנשית אצל אישה כדי להביא אותה למצב בו הנשיות שלה תגדל, תתפתח ותוביל אותה לחיים של הצלחה.וטיפ לסיום: אישה בעלת נשיות פגועה לעולם לא תחווה הצלחה כאישה, אלא רק כ"גבר".

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il