מאמרים - מיניות הרמונית ובריאה מקרבת אותנו לאהבה ולא לכוחנות או קורבנות הדפסה מאתר מאמרים

מיניות הרמונית ובריאה מקרבת אותנו לאהבה ולא לכוחנות או קורבנות

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

סקס רוחני הוא סקס אינטימי

מגע מיני יכול להתבטא בצורות רבות. הוא יכול לקבל ביטוי טכני, קר ועקר. הוא יכול להתאפיין ביצריות פורצת, בחייתיות וברעבתנות. והוא יכול גם להתבטא בצורה הרמונית, אינטימית ועמוקה.

סקס "רגיל" הוא סקס לסיפוק היצרים או הצרכים הפיזיים שלנו. הוא נקרא סקס למטרות פורקן. לעומתו, סקס רוחני הוא סקס רגשי למטרת נתינה. סקס רוחני הוא סקס אינטימי, בו המגע הופך מאקט פיזי למגע מרפא של ממש. במיניות אינטימית ישנה עוצמה שקטה אבל חזקה מאוד. האנרגיה המינית האינטימית היא אנרגיה טהורה, נקייה, מרפאת, מאוזנת ומאוד עדינה. היא נובעת מהמקום הכי עדין ואמיתי שלנו, ולכן היא מסוגלת גם לגעת במקום הכי עדין, אמיתי, חיובי ורגשי של בן או בת הזוג שלנו.

כוחנות או קורבנות בסקס נובעים מפחד עצמי

סקס הוא עולם יצירתי ופתוח. אין בו כללים, והוא חופשי להעדפות האישיות של כל אדם ואדם. ובכל זאת יש להבין, שסקס כוחני או קורבני אינו בא לבטא אהבה אלא פגיעות. הוא אינו בא לבטא עוצמה אלא חוסר וחולשה. הוא אינו נובע ממקום אמיתי ושלם, אלא ממקום פצוע וכואב.

כוחנות או קורבנות בסקס נובעים מפחד מהעצמי. אדם בעל רגשי נחיתות או גדלות, אדם חלשלוש או כוחני, אדם אטום או בעל רגישות יתר - יתקשה לקיים מיניות אינטימית. במקומה, הוא יטה לקיים יחסים מיניים שבהם הוא או "למעלה" או "למטה". יחסי המין שלו יתאפיינו יותר במאבק כוחות ופחות בקשב, בהענקה ובתקשורת. הוא יהיה עסוק יותר בצרכים ובחסכים שלו, ופחות יהיה פנוי לתת מעצמו מהמקום הבוטח והשלם שבו.

עשו אהבה - לא רק סקס

חפשו את המקום הנינוח שלכם. את המקום בו אתם מרגישים בטוחים לחלוטין בעצמכם. מהמקום הזה, בו אתם שוכחים את עצמכם ומוכנים לחלוק ולדבר על הכל, מהמקום הזה שבו אתם מוכנים להרפות ולשכוח מהכל כדי להיות כל מה שאתם יכולים להיות, מהמקום הזה של שמחה פנימית פשוטה ואמיתית, מהמקום הזה של חיוך כנה ונגיעה עצמית, מהמקום הזה- צרו את המיניות שלכם. כך תוכלו לחוות סקס אוהב.

סקס רגיל אינו דומה לסקס אוהב. כשהרגש שם - אין מאבקי כוחות, אלא שותפות עמוקה, התמזגות אמיתית. כשהרגש שם - ישנה הרגשה של קרבה עצומה אבל גם של ביטחון ואמון גדול. כשהרגש שם - ישנה עדינות אינסופית אבל גם עוצמה שקטה ובוטחת. עשו אהבה ולא רק סקס, ותגלו עולם שלם, מלא ומרתק שלא יפסיק להפתיע אתכם. זכרו, לא התנוחות, הכיבוש או הגיוון המיני הם שהופכים את הסקס למסעיר, מעניין או מרתק, אלא דווקא עוצמת הביטחון והרגש שלכם כשאתם מקיימים יחסים ועושים אהבה.

וטיפ לסיום: סקס רגיל הוא סקס מרוקן. סקס מרפא הוא סקס מעצים הטוען אתכם באנרגיות חיוביות, בשמחה ובאמונה לימים רבים.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il