מאמרים - מה תלבשו כדי למשוך את בני המין השני? הדפסה מאתר מאמרים

מה תלבשו כדי למשוך את בני המין השני?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]

מה נשים יכולות ללבוש כדי למשוך אליהן גברים?

נשים שרוצות להצליח עם גברים ולמשוך אליהן יותר גברים צריכות להתאים את עצמן לארכיטיפ הנשי של גברים. חשוב להבין שאצל מרבית הגברים, אם לא אצל כולם, קיים ארכיטיפ נשי בלא מודע, והוא מתעורר בכל מפגש של גבר עם אישה. ככל שההתאמה בין הארכיטיפ הנשי לבין אותה אישה הוא גדול יותר - הגבר יגיב אליה במהירות ובהתלהבות גדולה יותר.

הארכיטיפ הנשי של גברים הוא זה: אישה בעלת שיער ארוך וחלק, בעלת לבוש נשי קלאסי דהיינו קווים חלקים ונוזלים, כותנות רכות למגע, שמלות מתנופפות, חצאיות רכות, בדים נשפכים ולא נוקשים והלבשה תחתונה עדינה בצבעים רכים.

מה גברים יכולים ללבוש כדי למשוך אליהם נשים?

גם גברים שרוצים להצליח עם נשים יכולים לאמץ לעצמם את הארכיטיפ הגברי של נשים. ככל שגבר יאמץ לעצמו אלמנטים מארכיטיפ זה כך הוא יזכה לתגובות חיוביות וטובות יותר מנשים.

הארכיטיפ הגברי של נשים הוא זה: גבר בעל שיער קצר ומטופח, בעל סגנון לבוש קלאסי דהיינו קווים ישרים, אחידים, חולצות צווארון, חליפות, מכנסיים כהים, ג'קטים המדגישים קוי כתפיים רחבים, נעליים מטופחות ואביזרים נלווים כמו שעון גדול וחגורה בולטת.

חשיבותם של בגדים

לבגדים ולהופעה החיצונית ישנה השפעה אדירה על האינטראקציה בין נשים וגברים. מי שמזניח את לבושו או שלובש בגדים בקודים ש"שוברים" בצורה חדה את הארכיטיפ הנשי או הגברי מרחיק מעליו את בני המין השני באופן לא מודע ומקטין את סיכויי ההצלחה שלו בתחום הרומנטי.

זכרו, הבגדים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהתדמית ומהזהות שלנו. אישה שלובשת בגדים גבריים משדרת גבריות ונוקשות כבר מהרגע הראשון - ובכך מרתיעה גברים רבים מלהתקרב אליה ולנסות לחזר אחריה. גבר שלובש בגדים נשיים משדר רכרוכיות ובלבול כבר מהרגע הראשון - ומכבה את ההתעניינות הרומנטית של נשים בו.

וטיפ לסיום: קוד לבוש נכון יכול להביא לשינוי דרמטי בהתייחסות של בני המין השני אליכם.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il