מאמרים - מהי הסיבה המרכזית לכישלון יחסים ולאי מציאת זוגיות? הדפסה מאתר מאמרים

מהי הסיבה המרכזית לכישלון יחסים ולאי מציאת זוגיות?

נכתב על ידי יואב ברנזון

[ הדפסת המאמר ]


נשים לא נשיות מספיק

רוב הנשים שנכשלות במערכות יחסים או שאינן מוצאות בעל הן נשים שאינן יודעות להיות מספיק נשיות - בהופעתן החיצונית ובהתנהגותן.

אישה שנראית נשית ואטרקטיבית אך מתנהגת בוולגריות, בנוקשות ובחשדנות תתקשה למצוא בן זוג לקשר רציני וגם אם היא תמצא אותו - בדרך כלל היא תבריח אותו ממנה. אישה נחמדה ורכה שאינה מטופחת מספיק בהופעתה אלא מקרינה הזנחה, גבריות או אפילו נעריות וחוסר מיניות תתקשה גם היא למשוך אליה גברים.

גברים לא גבריים מספיק

גברים שאינם מחזיקים מערכות יחסים לאורך זמן או שאינם מוצאים את בחירת ליבם הם גברים שאינם יודעים להיות גבריים מספיק - בהופעתם או בהתנהגותם.

ישנם גברים נחמדים ואטרקטיביים שפשוט אינם יודעים כיצד להיות גבריים, ולכן הם נזרקים פעם אחר פעם על ידי נשים. הם טובים מדי, מרצים מדי, חלשים מדי, מזכוסיטים מדי ונחמדים מדי - וכך בדיוק הם מחמיצים את ההזדמנות להשיג בחורות איכותיות, ואינם יודעים כיצד להוביל קשרים ואיך להיות דומיננטיים.

שנו את עצמכם

אם אינכם נשיים מספיק או גבריים מספיק - יש לכם בעיה. עד שלא תשנו את עצמכם יהיה לכם קשה להצליח באמת במערכות יחסים.

לכן, למדו לחזור לקבוצת המקור שלכם ולהיות יותר ממי שאתם באמת. אם אתן נשים - למדו להיות נשיות יותר. אם אתם גברים - למדו להיות גבריים יותר.

וטיפ לסיום: נשים גבריות וגברים נשיים מתקשים לבנות מערכות יחסים מוצלחות, שלמות ומספקות.

אודות הכותב:
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il