מאמרים - ריהוט חדרי ילדים הדפסה מאתר מאמרים

ריהוט חדרי ילדים

נכתב על ידי ירון ברזסקי

[ הדפסת המאמר ]

הורה שבא לרהט חדר ילדים ובמיוחד אם מדובר בפעם הראשונה בחייו שהוא מרהט חדר ילדים , הוא ניצב בפני בעיה אמיתי, כמה למה איך ומדוע הם רק חלק מהשאלות שאנחנו מנסים לענות עליהם ביחד.


חובה לזכור כי חדר ילדים וכן רהיטי ילדים משמשים לעוד מטרות מלבד לשינה, כמו אירוח חברים, משחקים, שיעורי בית ועוד.
כל הורה מעוניין לייצר חדר ילדים מושלם ונעים בעל כל התכונות הנכונות עבור הילד שלו.
חשוב שחדר הילדים יהיה מתוכנן כך שיאפשר לילד תנועה חלקה וקלה ונגישות מהירה לכל דבר, ניתן להשיג זאת על ידי השארת חלל מרכזי ברצפת חדר הילדים ריק על מנת לאפשר לילדים לשחק וליהנות.
שלא כמו חדרים של תינוקות, חדרי ילדים צריכים להיות צבועים בצבעים עליזים , או טפטים יפים, וכמובן להניח כיסויי מיטה, וילונות ושטיחים שנותנים הרגשה של חדר ילדים שמח וכיפי.
ילדות אוהבות את חדר הילדים בסגנון ברבי/ בראץ/ פיות קסומות/ נסיכות של וולט דיסני והכל בצבעים ורודים, סגולים או תכלת בהיר של שמיים. מאד כדאי שיהיו כוכבים נוצצים ואהילים ורודים או סגולים.
בנים לעומתן מעדיפים חדר ילדים שיש בו עיצובים של ים או מדע בדיוני מסוים וקירות ופינות בגוונים של כחול או תכלת בסוגים שונים. מדבקות הינם פריט חשוב עד מאד גם עבור ילדים וגם עבור ילדות הנהנים מאד להדביק אותם על טפטים או באזורים שאותם ההורים מגדירים למדבקות כאלו.
חשוב מאד לא להעמיס בצעצועים ורהיטים, אלא שחדר הילדים יהיה פנוי ומרווח ויאפשר לאנרגיות טובות להיכנס לחדר.
רעיונות טובים לקישוט חדר ילדים ניתן לקבל גם בעבודות יצירה עם הילדים כשיושבים ועושים לדוגמא עבודות ציור. פרחים ודוגמאות בווילונות, קופסאות, שטיחים וכדומה ניתנים לשינוי כל הזמן וגם לאחר שהילד גדל החדר הינו מותאם עבורו וניתן לשנות את המוצרים הנלווים. גם הידיות לארונות ולשידה, התמונות והמצעים ניתנים לשינוי כל הזמן ובאמת תלויים במצב הרוח של ההורה והילד.

באדיבות סוכריה חדרי ילדים ונוער, ריהוט חדרי ילדים ועוד

אודות הכותב:
כי לילדים שלכם מגיע לגדול בחדרים מתוקים!
אנו מתמתחים בעיצוב חדרי ילדים ונוער בהתאמה אישית מלאה. מעצב הבית שלנו ידוע בזכות הקו הנקי והפשוט, השואב השראה מ חדרי ילדים שראה בעולם, עם דגש גדול על נוחות המוצר ובטיחות גבוהה ביותר.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il