מאמרים - האם סינדיקציה של מאמרים תוביל לענישה בגין תוכן משוכפל? הדפסה מאתר מאמרים

האם סינדיקציה של מאמרים תוביל לענישה בגין תוכן משוכפל?

נכתב על ידי עסק ברשת

[ הדפסת המאמר ]

סינדיקציה של מאמרים הינה טכניקה פופולרית הנמצאת בשימוש הן ע”י כותבי המאמרים, והן ע”י בעלי אתרים המפרסמים מאמרים שנכתבו ע”י אחרים באתריהם. כאן עולה השאלה האם כותבי המאמרים ו/או בעלי האתרים חשופים לענישה בגין תוכן משוכפל. אני אפרט לגבי שני המקרים:סינדיקציה של מאמר שכתבת באתרים אחריםבמקרה הזה, אין כל חשש - אתה הכותב המקורי של המאמר, אולם, כדאי לעקוב אחר ההנחיות הבאות:


    • בסיום הכתיבה, ובטרם תשחרר את המאמר לסינדיקציה, וודא כי הוא פורסם באתרך ואונדקס ע”י מנועי החיפוש. כך, תקבל את הקרדיט ממנועי החיפוש ככותב המקורי, ולר לא יהיה חשש כי מישהו יפרסם את המאמר לפניך ויהנה מחשיפה על חשבונך.
    • לא פחות חשוב, יש לשלב במאמר קישורים חוזרים למאמר המקורי באתרך, וזאת כדי לחזק את אמינותך ככותב המקורי. קישורים חוזרים למאמר באתרך ידגישו כי אתה הכותב המקורי ויגדיל רבות את הסיכויים שאתרך יופיע ראשון במנועי החיפוש בחיפושים הקשורים לתוכנו.
סינדיקציה של מאמרים אחרים באתרך גם במקרה הזה אין סיבה לדאגה כל עוד משתמשים במאמרים חדשים שפורסמו לאחרונה, שכן מנועי החיפוש לא מענישים על תוכן חדש ועדכני. אולם, סינדיקציה של מאמרים ישנים כתוכן חדש תוביל לענישה בגין תוכן משוכפל, כמו גם שימוש בסינדיקציה בלבד ללא כל תוכן מקורי. תמיד יש לשלב סינדיקציה (של מאמרים חדשים), עם תוכן מקורי, שכן יש לזכור כי לאורך זמן, תוכן משוכפל יאבד את ערכו מבחינת מנועי החיפוש.לסיכום, סינדיקציה של מאמרים שלך מותרת ואף מומלצת, כל עוד הם מפורסמים קודם כל באתרך ומכילים קישורים חוזרים למאמר המקורי באתרך, וסינדיקציה של מאמרים אחרים באתרך מותרת כל עוד מדובר במאמרים חדשים שנכתבו לאחרונה, תוך שילובם בפוסטים מקוריים שלך.

אודות הכותב:
האם סינדיקציה של מאמרים תוביל לענישה בגין תוכן משוכפל?
פורסם ב:
עסק ברשת - בלוג קידום אתרים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il