מאמרים - המעבר מתוכנות לעריכה מקצועית לתוכנות שיעשו זאת בשבילנו הדפסה מאתר מאמרים

המעבר מתוכנות לעריכה מקצועית לתוכנות שיעשו זאת בשבילנו

נכתב על ידי כפיר אהרון

[ הדפסת המאמר ]

כאשר בעלי עסקים ומשווקים חושבים על קמפיין פרסום חדש ההצעה הראשונה בכל שולחן ישיבות היא כמובן "פרסום בדיגיטל". למה פרסום בדיגיטל? מה היתרונות של פרסום בדיגיטל? למה זה עדיף על אופציות אחרות? על כך לא אפרט במאמר זה אך כן אומר כי צופים נשארים הרבה יותר זמן בסרטון וידאו מאשר בטקסט לכן ליצירת סרטוני וידאו אפקטיביים קיימים סיכויים נאים הרבה יותר לגרום לקהל היעד או הצופה לבצע המרה, הקלקה, מילוי טופס קשר, או המשך גלישה לפרטים נוספים בעמודים שבחרתם להפנות אליהם ולכן זאת הסיבה העיקרית שקמפיין דיגיטלי עם סרטון וידאו איכותי בפלטפורמה חברתית כזאת או אחרת הופך להרבה יותר מקובל ונפוץ, עם זאת על מנת לייצר סרטון כזה ברמה גבוהה ישנו צורך במעצב גרפי או עורך וידאו מקצועי והעלויות לכך עלולות להיות גבוהות מאוד. 


 


למה עריכת וידאו צריכה להיות מסובכת כל כך? כולנו יודעים איך הממשק נראה: אותיות קטנות, כלים רבים, בגדול מאיים מאוד. נראה ממש כמו תכנות או כתיבת קוד, אך כל זה רק מאין מניפולציה על מנת שנחשוב שהעבודה הזאת לא בשבילנו ואין לנו שום סיכוי לעשות אותה, ולכן תוכנות רבות הנגישו את הממשק המאיים לממשק ידידותי , נוח ופשוט יותר, תוכנות אחרות לקחו זאת רחוק יותר ולמעשה בשנים האחרונות ישנה מגמה בה בעלי העסקים והמשווקים הבינו כי הם כבר אינם חייבים יותר להיות כבולים לחסדיהם של המעצבים הגרפיים וצצים להם יותר ויותר תוכנות שנותנות לנו, המשווקים ובעלי העסקים, את החופש ליצור בעזרתן בדיוק את הסרטון שהיה לנו בראש, כל זה בלי שום ידע בעיצוב גרפי או עריכת וידאו, כל שנדרש הוא המחשב, הידע לתפעל עכבר ומקלדת והתוכנה הייעודית בעזרתה תוכלו ליצור את הסרטונים שלכם כפי שדמיינתם אותם בקלות ובמהירות. 


 


מצב זה הביא בעלי עסקים רבים לנטוש את המעצבים הגרפיים שלהם, בכך יכולים בעלי עסקים קטנים לחסוך עלויות גדולות וליצור את הקמפיינים השיווקיים שלהם בעצמם, בקלות ובמהירות והם אינם עוד צריכים את אותם המעצבים הגרפיים או עורכי הוידאו. כולנו שמענו על מקצועות שייעלמו לחלוטין בעתיד, לדוגמה: הקופאיות, מי מאיתנו לא ניסה את הקופה בשירות עצמי?, במקדונלד'ס מקבל ההזמנה הוחלף במכונה שלוקחת מאיתנו את ההזמנה, וכן גם לעורכי הוידאו יהיה פחות מקום בעולם כזה, עולם בו אנו עושים הכל בכוחות עצמנו ונעזרים באחרים כמה שפחות, מקסימום באיזה רובוט נחמד.

אודות הכותב:

חמש תוכנות לעריכת וידאו וליצירת סרטונים | חמש תוכנות לעריכת תמונות |תוכנות עריכה


תוכנות לעריכת וידאו | תוכנות מומלצות לעריכת וידאו | תוכנות ליצירת סרטונים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il