מאמרים - האם כדאי לשכור מפיקת ארועים? הדפסה מאתר מאמרים

האם כדאי לשכור מפיקת ארועים?

נכתב על ידי קרין מוסקונה

[ הדפסת המאמר ]

פעמים רבות אנו נתקלים בשאלה מהם היתרונות הגלומים בשכירת שרותי הפקת (מפיקת ארועים) , אנסה לענות בקצרה תוך הבאת הנקודות העיקריות:
1.קראיטיביות ורעיונות שונים- למפיקת הארועים כאשת מקצוע בעלת ניסיון והכרות רחבה עם השוק תיהיה מן הסתם גישה לרעיונות חדשים ומקוריים שייחדו את החתונה שלכם, כגון קונספטים חדשניים, מקומות מיוחדים ולא מוכרים, אומנים וספקים שונים. בנוסף במידה ולמפיקה שלכם יש חוש יצירתי ודימיון היא תוכל ליצור עבורכם קונספטים מקוריים שלכם.

2.מקצועיות ומניעת תקלות- באותה מידה שאתם הולכים לרופא כשכואב לכם משהו ולא מחפשים פתרונות באינטרנט, כך כדאי לפנות למפיקה מקצועית כאשר מדובר בארוע שלכם. ההפקה תדאג לכך שהארוע שלכם יורכב מאנשי המקצוע הטובים והאמינים ביותר, שהדברים יתואמו מראש בקפידה כך שלא יווצר שום חור שחור או שום פתח לבעייה בזמן הארוע וכמובן במידה וכן קורים דברים לא צפויים יש לכם אשת מקצוע שתדע להביא את הפתרונות היצרתיים, הנכונים והמהירים

3.ראש שקט- תהליך הפקת אירועים מורכב מהמון המון פרטים קטנים שאדם חסר ניסיון לא מסוגל אפילו לצפות. תהליך ההכנה לחתונה מלווה בכל מקרה בהתרגשות ולחצים רבים, מדוע לכם להוסיף על כך גם שיחות טכניות עם חברת ההגברה, תיאומי הספקי חשמל מול המקום והקייטרינג והתמקחות על מחירים?! שלא לדבר על טיפול באורחים שלכם וניהול יום החתונה עצמו...בימים שלפני החתונה וביום החתונה (או ארוע אחר) אתם רוצים להיות פנויים וחופשים להנאה בלבד.

בקיצור, קחו מישהו אחר שיעשה את כל העבודה ותשאירו לכם את הזכרונות המתוקים בלבד!

שיהיה בהצלחה ומזל טוב!
קרין מוסקונה
הפקת חתונות ואירועי בוטיק

אודות הכותב:
קרין מוסקונה בעלת חברת בוטיק להפקות אירועי פרטיים, עסקיים, אירועי בוטיק והפקת ארועי יוקרה info@karinmoscona.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il