מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

עסקים זקוקים לניהול וארגון הניירת שלהם, שהיא למעשה השדרה המרכזית של כל עסק מלבד השירותים והמוצרים שלו. ללא ארגון נכון לא יכולים לעמוד בדרישות החוק לניהול ספרים ותשלום מסים. הבחירה בשירות הנהלת חשבונות מיקור חוץ חייבת להיעשות לפי כמה קווים מנחים שיעזרו לכם לנהל את העסק ולהתפנות לעבודה. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון.


האם סופרים אתכם?

יש שירותי הנהלת חשבונות מיקור חוץ שהם קטנים יחסית ולכן מתמקדים בלקוחות שלהם ובכל מה שנעשה איתם. שירותים כאלה לקחו בחשבון מראש את היקף העבודה שלהם ובכמה הם מסוגלים לעמוד כדי לא להתפשר על הסטנדרטים שלהם. אם מדובר במשרד גדול שבו אתם עוד עסק קטן בין עסקים קטנים אחרים, רצוי לוודא שיש לכם לפחות את תשומת הלב של איש קשר אחד שדואג למה שאתם צריכים ולא נותן לכם ליפול בין הכיסאות. זה ניכר בקשר הרגיל שלכם אתו.


דואגים לכם כל הזמן?

יש לא מעט תזכורות ודרישות שהנהלת חשבונות אחראית חייבת להפנות אליכם גם כאשר מדובר במיקור חוץ. זה כולל שליחת בקשות למילוי טפסים וחתימה עליהם, תזכורות לשלוח מסמכים שונים שהרשויות דורשות כמו טפסים על הצהרת הון והכנסות שונות, עדכונים על שינויים שונים בהוראות החוק בגלל המצב, כמו שקרה במהלך הקורונה, וגם ידיעות על הטבות והקלות שאתם יכולים ליהנות מהן. אם זה לא מגיע אליכם כלל במייל או שלא מתקשרים אליכם כדי לברר אם קיבלתם את העדכון החשוב שלכם, זה סימן שלא דאוגים לכם מספיק.


כמה קל לעבוד איתם?

הנהלת חשבונות מאורגנת ומסודרת לא אמורה להיות בעיה גדולה כאשר עושים את העבודה ולא מזניחים אותה. אם קל לעבוד איתם ולא דורש ימים ושעות של התעסקות בלתי פוסקת עם מסמכים ועם בירורים ותיקונים שונים, זה סימן שמישהו בשירות הזה עושה את העבודה שלו כמו שצריך ואתם מקבלים טיפול נכון. חשוב לכל עסק לדעת שכל מה שנחוץ לכם נעשה כמו שצריך בקלות ובצורה מסודרת, משום שזה מונע אחר כך כל מיני התעסקויות עם תיקונים שונים שעלולים לגרור קנסות אם הם לא נעשים בזמן.


הכל מדווח בזמן?

אנשי הנהלת חשבונות במיקור חוץ חייבים להיות מסודרים ומאורגנים ולעמוד בזמנים כדי שללקוחות שלהם לא יהיו בעיות בגלל אי דיווח בזמן. וזה לא רק דיווחים משום שמדובר למעשה בעמידה בהתחייבויות לתשלומים, מתשלום מסים שונים ואגרות ועד תשלום חובות, הלוואות, הפרשות שונות לעובדים ולגופים שדואגים להם ועוד. המבחן האולטימטיבי הוא האם הנהלת החשבונות שלכם מדווחת לכם וגם לרשויות ולגופים אחרים בזמן וללא פיגורים וקנסות שנגזרים מכך

אודות הכותב:

מקווה שעזרתי לכם!
שלכם
מרינה קמינסקי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il