מאמרים - איך לתכנן חתונה? הדפסה מאתר מאמרים

איך לתכנן חתונה?

נכתב על ידי אלי קורט

[ הדפסת המאמר ]

חתונה זה עסק מסובך, כיום אנשים מקדישים הרבה זמן ומחשבה לנושא החתונה, מיקום החתונה, האוכל בחתונה, שמלת הכלה וכמובן בבחירת הטבעת. טבעות אירוסין נחשבות כיום לסמל סטטוס, אולם, ביהדות אין חשיבות לטבעות אירוסין אבל כיום אפשר לראות יותר ויותר זוגות בוחרים לאמץ את המנהג של טבעות אירוסין. החלטתם להתחתן? בשעה טובה, לפני המחשבות על החתונה, כאמור האירוע המרגש בחייכם צריך להקדיש זמן ומחשבה לבחירה של טבעת אירוסין יוקרתית.


בחירת הטבעת


בחירה של טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט בכלל. כיום בני הזוג מבקשים להיות כמה שיותר מקוריים, לכן אפשר לראות יותר ויותר זוגות שבוחרים להשתתף בתהליך ייצור של הטבעת. אין ספק כי מדובר באירוע מרגש ביותר, טבעות אירוסין הן למעשה הכרזה של בני הזוג על דבר אהבתם, לכן זה יהיה טבעי שבני הזוג ירצו להיות מעורבים בבחירה של הטבעת. יהלומנים ייחשפו בפני בני הזוג את הסודות הכמוסים ביותר, וביחד הם יצאו למסע שבסופו יבחרו את הטבעת המושלמת עבור בני הזוג. לשם כך, חשוב לדעת איזה טעם יש לבת הזוג בטבעת, האם היא רוצה טבעת מזהב לבן או מזהב צהוב? מה הסגנון המועדף עליה ומה המידה של האצבע שלה.


רעיונות


שלב הרעיונות הוא השלב חשוב ומשמעותי, המעצב מתייעץ ביחד עם בני הזוג לגבי רעיון מסוים, לאחר מכן בני הזוג נותנים את הסכמתם או מחליטים לבדוק רעיונות נוספים.לפעמים לבני הזוג יש כבר רעיונות, הם כבר יודעים כיצד תראה הטבעת המושלמת, הם משתפים את המעצב ברעיון, המעצב יכול להסכים ולשתף איתם פעולה. אין ספק מדובר באירוע מרגש, בחירה של טבעות יהלום מהווה הצהרה של בני הזוג כלפי העולם, בני הזוג מצהירים כלפי העולם על אהבתם.


 שלב המדידות


שלב המדידות זה שלב חשוב מאד, זה השלב בו אתה מגלה האם הטבעת מתאימה לבת הזוג שלך. רוצה להפתיע את בת הזוג שלך? רוצה לעצב עבורה טבעת מיוחדת? וודאי, לכן לפני שאתה מתחיל להיות יצירתי חשוב מאד לדעת את המידה הנכונה. הרי לא תרצה להשקיע זמן וכסף להפתיע את אהובתך ובסוף לגלות שהטבעת לא מתאימה. לכן כדאי לדעת מהי המידה המדויקת של בת הזוג. לפעמים קורה שלבת הזוג אין תכשיטים, כן זה אכן משונה. במקרה הזה אפשר להביא למעצב תצלום בו מופיעות כפות הידיים שלה, כך יוכל המעצב לראות מה הגודל המתאים עבורה.   


  

אודות הכותב:

אלי קורט


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il