מאמרים - צמיד מחרוזים הדפסה מאתר מאמרים

צמיד מחרוזים

נכתב על ידי בר כהן

[ הדפסת המאמר ]

כאשר חושבים על צמיד לרוב חושבים על צמיד עשוי כסף או זהב. בשנים האחרונות נכנס טרנד אופנתי חזק גם אצל גברים וגם אצל נשים המשלב חרוזים בשרשראות ובצמידים.


ניתן לראות לדוגמא צמידים בשילוב גוונים מסוימים וניתן גם לראות צמידי חרוזים בגוונים סולידיים יותר כמו שחור לדוגמא. סוגי החרוזים כיום מגוונים מאוד, ניתן לראות חרוזי עץ, חרוזי זכוכית וחרסינה וגם חרוזים עשויים כסף או זהב. המגוון הוא רחב מאוד ושילובי העיצוב יוצאים מיוחדים מאוד.  


הכנת צמידים מחרוזים


כאשר מעצבים יוצרים תכשיטים לגבר, הם משקיעים המון מחשבה באיך הוא יראה, אילו שילובי צבעים יהיו בו ואילו שילובים של חרוזים יכנסו לעיצוב. אם כך, הכנת צמידים מחרוזים אינה רק להשחיל אותם לתוך החוט, אלא יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים העיצוביים אשר לבסוף יוצרים צמיד מחרוזים במראה מיוחד. יש לחשוב היטב על פלטת הצבעים ואילו צבעים ישתלבו יחד יפה, יש לקחת בחשבון כחלק מהבחירה את צורת החרוזים והחומר מהם הוא עשוי. כך לדוגמא יכולה להישאל השאלה, האם חרוז עץ יכול להשתלב טוב עם חרוז מזכוכית וכדומה. זהו תהליך עם המון חשיבה עיצובית והוא מהנה במיוחד.


צמיד מחרוזים עבור הגבר


כיום גברים רבים כיום עונדים צמידים בשלל צורות, גוונים וסגנונות. חלק מהסגנונות מתאימים מאוד ליום יום וחלקם מתאימים גם לערב. צמיד מחרוזים אשר מתאים ליום יום, לרוב ישלב גוונים סולידיים בחרוזי עץ צבועים שחור לדוגמא, או שילוב של חרוזי עץ שחורים יחד עם שניים שלוש צבעים בגוון מסוים או אפילו חרוזים בגוון כסוף. צמיד חרוזים אשר מתאים לערב, לרוב ישלב בתוכו חרוזים בגוון זהב או כסוף עם שיבוץ של אבני זירקון אשר מקנים לצמיד מראה יותר יוקרתי שניתן לענוד באירוע.


חרוזים שמשתלבים גם בשרשראות 


כיום קיים טרנד נוסף שרשראות עם חרוזים, ניתן להכין שרשרת זו בבית על ידי שילוב חרוזים. השרשרת חרוזים היא אופנתית, יפה ומלאה בסטייל. או לחלופין תוכלו למצוא בחנות תכשיטים שרשראות יפות לגבר בשילוב עם חרוזים. 


מה העלות של צמידים בשילוב עם חרוזים?


עלות צמידי חרוזים תלויה לרוב בעלות החומרים וזמן העיצוב. כל החרוזים שמשובצים בתוך הצמיד עשויים מחומרים איכותיים. חרוזי כסף וזהב הם החרוזים שלרוב יעלו מעט יותר וחרוזי זכוכית, חרסינה ועץ יעלו טיפה פחות. העלות הכוללת של צמידי חרוזים לרוב תתחיל מ- 59 שקלים ותעלה לטווח של 100 – 120 שקלים. המחירים של צמידי החרוזים אינם יקרים, אך התמורה שלהם גבוהה ומשדרגת את המראה הגברי מאוד.


לסיכום, אם אתם מחפשים לקנות צמידים בסגנונות שונים אשר תוכלו לענוד ביום יום או לערב, אנו ממליצים לחפש צמידי חרוזים מגוונים שיכולים לשמש אתכם למטרות אלו. בנוסף כיום ניתן להכין גם בבית צמידים איכותיים. 


 

אודות הכותב:

בר כהן סטייליסטית ומעצבת אופנה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il