מאמרים - צילינדר לדלת הכניסה הדפסה מאתר מאמרים

צילינדר לדלת הכניסה

נכתב על ידי אייל אבו

[ הדפסת המאמר ]







החלפת צילינדר ללקוח מכמה סיבות
בפועלה תקלה הכי נפוצה במקצועו של הפורץ המנעולים המורשה? מסתבר שכן. עבודה קלה ככל הנראה שהרבה ניסו לבצעה ללא עזרה. בסדר… מקצתם גם התמזל מזלם וכן הצליחו להחליף לבדם, אכן על פניו מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הפשוטים שיש.. ועם זאת, התרחיש שפעם אחת הצלחתם לא אומר שיסתדר לכם שוב בפעם הבאה… כל זאת, שצלחתם בפעולת החלפת הצילינדר אינה מבשרת בהכרח שההחלפה נכונה ותשמר גם לתקופה ארוכה.
החלפת צילינדר עבודה פשוטה מהחלפת מנעולים כאמור אך יש מספר דברים שחשוב מאוד לדעת. מניסיון.

החלפת מנעול, הצילינדר מתפקד קשה?קימות לכך סיבות:

המנעול אינו מותקן נכון, מנגנון המנעול לא יושב ביעודו הקבוע. זו יכולה להיות הבעיה מלכתחילה לבעיה בצילינדר הקודם. יש לדעת לשלב את המנעול במצב כזה שיותקן מכוון כראויו נכון, שיאפשר התקנה טובה ותקינה של הצילינדר.
ברגע שהמנעול לא מתואם, יש על המנעול לחץ מאחד מצידיו של בית המנעול בדלת. במצב זה יורגש מיד כי הצילינדר אינו נכנס טוב. אז אולי הצילינדר וישתלב לחור המנעול, אבל כנראה כי הפעלתו, ההתעסקות בו, לסובב אותו – משימה קשה.
תרחישים אפשריים? שבירתו בחור המנעול, שבירת המפתחות והשארות של החצי הנותר בתוך הצילינדר ללא אפשרות להוציא אותו, מצב כזה עלול להזיק עד כדי נזק לדלת עצמה, יש לפרק לפעמים את הדלת, ובמקרה הטוב – צריכים להחליף צילינדר שוב.


בורג צד צילינדר הנמצא בצידו של המנעול
בכל צילינדר מותקן בורג או תבריג הידוק אשר מצמיד ושומר את הצילינדר בתוך המנעול. גם במטרה למנוע משחק תנועה וגם במטרה לבל ישתחרר מהמנעול או יתן פריצת מנעול טובה. לאחר שהוחדר הצילינדר למנעול ויעשה עליו סיבוב נעילת ניסיון בצורה טובה, רצוי מאוד להדק את בורג ההידוק. ואת החיבור לא תמיד נדרש לסגור עד הסוף, חיזוק מיותר עשוי להצמיד את הצילינדר לתוך המנעול באופן כזה שיקשה על הסיבוב. כיוון שהצילינדר דורש מקצוען בלבד, מנוסה, מנעולן מוסמך.
תרחישים אפשריים? בכתוב לפניכם.

המשוכה הקשה האמיתית: צילינדר בדלתות ביטחון
צילינדר בדלתות פלדה זה למעשה קושי אמיתי, רמת המורכבות מורכבת מאוד וחייבים פה אמצעים שהםלא נמצאים בכל בית. מנגנון הנעילה בדלת ביטחון הוא מסובך, כבד ורב גלגלים פנימיים. הרכבה לא נכונה של צילינדר לדלת ביטחון תיצור קושי לא רצוי בתפקוד לילדים, מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

תובנות על החלפת צילינדר, מי מוסמך להחליף צילינדר? לא כל אחד יכול להחליף צילינדר..החלפת צילינדר זוהי מלאכה למנעולן ואיתה באה מקצועיות ואחריות..

החלפת צילינדר בדלת פלדלת

קיימים מותגים שונים של צילינדרים. מחירים לא אחידים. יוקרתיים. חלופיים. חלקם, הטובים רובם ככולם גם יקרים מאוד.. פורץ מנעולים, איש מקצוע מקצוען, שיש לו בתחום יידע להמליץ על צילינדר עממי טוב לכיסנו שכדאי לרכוש.. זה יכול לחסוך מחיר משמעותי למי שלא בעניינים.. ישנם מסוג שקל להתקין וקיימים גם כאלו שלא קל להרכיב. ישנם שיטות של הרכבה וניסיון שהם התמקצעותו של המנעולן בלבד.
לסיום לסיכום הדברים, כמו כל מקצוע ותחום בשטח, החלפת צילינדר בדלת פלדה זה נושא מקצועי  וכמובן להביאו לבעל מקצוע. בסופו של יום זה רק יחסוך לכם בזמן וכסף.

להזמנת מנעולן מומחה להחלפת צילינדר במהירות ואחריות ממליצים לפנות רק למנעולן מורשה






 
 
 

אודות הכותב:

שירותי פריצה ומנעולנות 24/7, מנעולן דירות, מנעולן רכבים, מנעולן כספות,כל שירותי המנעולנות בפריסה ארצית, תחת קורת גג אחת 0529252323

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il