מאמרים - די להרגל הישן בואו לחסוך זמן - שירותי מכבסה חיצונית הדפסה מאתר מאמרים

די להרגל הישן בואו לחסוך זמן - שירותי מכבסה חיצונית

נכתב על ידי Erez lavi

[ הדפסת המאמר ]

 


אז מדוע כן


איכות הכביסה - במכבסות ציבוריות, בניגוד למכבסות ביתיות, איכות המכונה היא שונה לחלוטין. מפאת ריבוי כביסות ביום, המכבסות משתמשות במכונות מאסיביות יותר מבחינת כוחן, דבר המוביל לתפוקה טובה הרבה יותר ותוצאות איכותיות משל מכונת כביסה ביתית. 


אם כך, תוצאתו של כל בגד או פריט אותו תכבסו במכבסה יהיה איכותי הרבה יותר ואתם תצאו מרוצים כמעט במאת האחוזים.


כמות, זמן ותפעול – כמה פעמים חשתם תחושת תסכול כשהסתכלתם על כמויות הכביסה שמחכות לכם? 


עם מכונת כביסה ביתית נאלץ לפרוס את הכביסה למספר כביסות שונות.  נצטרך למיין לפי צבעים, לבנים, מגבות, סדינים וכו'. תחושת התסכול בזמן כזה תגדל, הכביסה תתפרס על פרק זמן ארוך ותיקח חלק גדול מאוד מחיינו.


האפשרות הזו לא חייבת לקרות, ושימוש במכבסה עלול להיות פתרון מעולה עבורכם בעת כזו. 


ובכן, אם בחרתם במכבסה בתל אביב, מס' הכביסות שהייתם אמורים לעשות בבית יכול התפרס על גבי שעה אחת בכביסות מקבילות אחת לשנייה על ידי שימוש במכונות שונות, מיון הפריטים וודאי לא יתבצע על ידכם, ובנוסף תקבלו את הכביסה שלכם כבר מקופלת היישר אל תוך הארון. 


שימוש במכבסה יפנה לכם את הזמן להתעסק בדברים חשובים יותר עבורכם, ובטוח יעשה את הכביסה טובה ואיכותית יותר מזו הביתית. 


חסכתם! – כידוע, מכונת כביסה ביתית מביאה אותה הוצאות שונות. צריכת המים והחשמל ודאי מהווים הוצאה נוספת לרכישת המכונה, בייחוד אם פרסתם את תשלומי רכישת המכונה. כל אלו בעצם מובילים אתם להוצאות רבות על הכביסה. 


לעומת זאת, במכבסה, התשלום מתבצע פר כביסה, בעוד שעלות הכביסה במכבסה נמוכה מאוד. 


 


מיומנות וידע- בטוח גם לכם קרה שרציתם לכבס מעיל פרווה יקר ולא ידעתם האם המכונה הביתית עלולה לפגום בפריט. ובכן, מכבסות יודעות לטפל בכל פריט אותו תרצו לכבס וכמובן לעשות זאת בצורה האופטימאלית ביותר. 


לכן, הכי בטוח לתת למכבסה את הפריטים המסובכים יותר עבורכם.


 


סטיגמת "רק הרווקים עושים כביסות במכבסות בתל אביב" כבר פאסה, בעידן של היום רבים האנשים, כולל משפחות שעושים את הכביסה שלהם במכבסות ונהנים משירות אדיב, מהיר ומכביסה ריחנית, איכותית ומקופלת עד הבית!


 


אז צאו מההרגל הישן שלכם ונסו לפחות פעם אחת שימוש במכבסה חיצונית. בחרו אחת עם ביקורות חיוביות שתתן לך את התוצאה הטובה ביותר. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il