מאמרים - שבע טעויות נפוצות שכדאי לכם להמנע מהן בעת רכישת דירה חדשה הדפסה מאתר מאמרים

שבע טעויות נפוצות שכדאי לכם להמנע מהן בעת רכישת דירה חדשה

נכתב על ידי Shayke Levy

[ הדפסת המאמר ]

ככל הנראה מסקרן אתכם לדעת מה הן הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים כאשר הם ניגשים לרכוש דירה חדשה?
אם תבינו בדיוק מהן הטעויות שכולם נופלים בהן, תוכלו אתם ללמוד מזה וכמובן לא לעשות את אותם הטעויות – ומכאן הסיכוי שלכם לרכוש דירה בתנאים אטרקטיביים הופך להיות מוחשי הרבה יותר.
  • הטעות הנפוצה ביותר של מרבית האנשים זה שהם מחפשים לדוגמא דירה למכירה עוד לפני שהם מכרו את הבית הנוכחי שלהם.
  כך אתם יכולים למצוא את עצמכם רוכשים נכס חדש, אך נשארים עדיין עם הנכס הישן.  • עוד טעות שיכולה להיות משמעותית הרבה יותר ממה שנדמה לכם זה ביצוע בירור חלקי על הנכס ועל הכדאיות הכלכלית של העסקה. כיום יש לא מעט עסקאות נדל"ן שתוכלו לבצע, וכמו שאתם מחפשים נכסים לדוגמא באופן יסודי – כך אתם צריכים גם לחפש פרויקט נדל"ן חדש.  • עליכם להעמיד לרשותכם איש מקצוע כבר מתחילת הדרך, לרוב מדובר על עורך דין למקרקעין.
  כך תוכלו למנוע מעצמכם להגיע למצב שאתם עושים טעויות או מקבלים החלטות שגויות שעלולות לעלות לכם ביוקר בראייה לאחור.  • ככל הנראה אם אתם עומדים לרכוש דירה חדשה הגדרתם לעצמכם תנאים הן מבחינת תנאי המגורים והן מבחינת תנאי התקציב שעומד לרשותכם. עליכם לוודא כי הדרישות שלכם תואמת גם את התקציב שהעמדתם להשגת אותן מטרות – בחלק לא קטן מהמקרים יש פער לא הגיוני שגם לא ניתן לגשר עליו.  • אל תגרמו לעצמכם לנהל מו"מ על רכישת דירה תחת לחץ של זמן, כי זה עשוי להוביל אתכם לעשות טעויות.
  עליכם לדאוג לכך שיהיה לכם מספיק זמן על מנת שתוכלו לנהל מו"מ רגוע שבו תוכלו לבחון את כל השלבים שעומדים לרשותכם. רק כך תוכלו לדעת שקיבלתם את ההחלטה הטובה והנכונה ביותר עבורכם.
  כי רכישת דירה חדשה זה לא דבר של מה בכך.  • בלבול של נכסים, הינכם מרוכזים בנכס אחד שראיתם לנכון ואתם הולכים ובודקים המון המון נכסים, דבר היכול לבלבל אתכם ולהכניס אתכם למערבולת שבסופה לא תרכשו אף נכס ממה שראיתם לנכון  • ייעוץ עם אנשים שהם לא בעלי הדעה שלכם יכול להוביל לבעיה חמורה בעת רכישת נכס נדל"ני, תתייעצו רק עם אנשים שאתם באמת מקשיבים לעצות שלהם ולדעה שלהם יש עבורכם משקל.  • בצעו סקר שוק על מתווך הנדל"ן איתו בחרתם לעבוד, במידה ואתם מחפשים מתווך נדל"ן אז חפשו בגוגל, רשתות חברתיות, קבלו ביקורות ושאלו בקבוצות הקשורות לתחום, זה יעזור לכם להבין מול מי אתם עומדים להתעסק.

בהצלחה לכולם 


 

אודות הכותב:

המאמר בחסות: בארי נכסים - המומחים בנדל"ן


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il