מאמרים - מה משותף למוצרי קדמ ולמתנות? הדפסה מאתר מאמרים

מה משותף למוצרי קדמ ולמתנות?

נכתב על ידי אנג'לה מון

[ הדפסת המאמר ]

הפצת מוצרי פרסום כמתנה


כל מי שמעוניין לקדם או לשווק את בית העסק שלו יחשוב על מספר דרכים שיביאו לחשיפה מקסימלית ללקוחות קיימים ולאנשים שעשויים להוות לקוחות פוטנציאליים. מוצרי קידום מכירות מכונים גם קידום מותג. מונח המתאר מהלך שיווק שנועד להשלים פעולת יחסי ציבור ופרסום. המטרה היא לחיזוק המסרים הפרסומיים והשיווקיים באמצעות פעולה שונה וממוקדת, הפצת מוצרי פרסום, הפקת כנסים ואירועים, מתנות לעובדים ועוד.


חלוקת מוצרים אשר מוטבעים עליהם שם החברה, יוצרת יכולת הגברת שיווק ומיתוג המוצר. מטרת פעולות קידום אלו מיועדות להגברת המכירות ולהעלאת המודעות למוצר או לשירות.


ניתן למצוא מתנות מקוריות לגברים ונשים אונליין,ישנה אפשרות למצוא מתנה מקורית ומיוחדת שתפרסם גם את מותג העסק ותקדם אותו, המתנות יכולות להיות גם כמוצר שימושי לבית ,למשרד,מוצרים לגינה או טיולים ,קמפינג ועוד. קד"מ יכולה לתרום רבות להצלחת החברה בהעברת המסר השיווקי שלה בדרך אל ההצלחה, זהו תחום אשר עוזר מאוד להגדלת הפרסום ומיתוג העסק.


בחזרה אל הטבע


היום כבר לא חייב להתבונן בתמונות ולהתרפק על העבר באופן נוסטלגי, להציץ בתמונות שקיימות רק באלבומים, רעיון חדשני ונהדר לפריט עיצובי מושלם, הדפסת תמונות על עץ, ניתן לקחת כל תמונה שאהבתם אשר שבה את ליבכם ,לדוגמא: תינוק חדש שנולד במשפחה, הנצחת מאורע חשוב, תמונה מאירוע מרגש או כל תמונה שאהבתם.


הרעיון מופנה לכל מי שאוהב עיצוב טבעי, צבע התמונה מודפס ישירות על בלוק מעץ, כך שהתמונה יוצאת עם טקסטורה בעלת פסים עדינים בדמוי עץ. בנוסף התמונה מקבלת מימד שונה ומיוחד בזכות הרקע הטבעי שהיא מודפסת עליו וכך נוצר נופך של משפחתיות, חמימות ואותנטיות. להפוך את המשרד לבית


מקום העבודה הינו חלק חשוב משגרת יומנו מאחר ואנו מבלים בו את רוב זמננו. ולכן טבעי שאנו נצפה למקום שכזה שיהיה חמים ,מזמין, נוח עם הרגשה ביתית. ישנם מספר מתנות ממותגות לעובדים, מתנות מגוונות, גאדג'טים מגניבים, שגם יכולים להיות מקוריים וחדשניים, שיהפכו את המשרד שלכם או של יקירכם למקום חם ,צבעוני וכייפי שיתן להם הרגשה ולו מעטה של בית. מקום עם הרגשה נעימה ואווירה נינוחה. גאדג'טים למשרד יכולים להיות מאוד פרקטיים ושימושיים ,יכולים להיות מתנות משעשעות או מתנה ליעול מטלות פשוטות במשרד.


לסיכום,אנו עדים לכך שניתן למצוא מתנה חדשנית ומקורית לבית ולמשרד שתהיה קד"מ ועדיין המתנה תראה מושלמת ,אישית ומכל הלב.דבר המאחד ומשלב פרמטרים רבים וחוסך לנו זמן ,מחשבה וכסף.[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il