מאמרים - כיצד ניתן לתפוס בן זוג בוגד? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד ניתן לתפוס בן זוג בוגד?

נכתב על ידי אנג'לה מון

[ הדפסת המאמר ]

כיצד ניתן לתפוס בן זוג בוגד?


לא פעם קרה שאחד מהצדדים בבני הזוג חשד בצד השני שהוא בוגד, לצערנו זוהי תופעה שכיחה והנתונים מצביעים על כיותר מ-20% בגידות בקרב בני הזוג. רובם פונים לעזרתם של חברת חקירות שתוכל  לסייע להם בתפיסת בן הזוג הבוגד.


 כאן נוכל  לבחון את שיטות הגילוי ודרכי התפיסה הנהוגות לתפיסת הצד הבוגד וכמו כן לפנות למשרד חקירות שיוכל להתאים לנו מכשיר כזה או אחר. מטה נוכל לראות באיזה טכנולוגיה נוכל לעקוב אחר הבן או בת הזוג.


 מכשיר מעקב GPS


מכשיר מעקב המאפשר לנו לדעת בכל רגע נתון היכן אנו נמצאים וכמובן היכן נמצא המכשיר שצמוד אלינו, ניתן להצמיד לרכב או מחוצא לו, במידה ואין לנו גישה לתוך הרכב. כך נוכל לעקוב אחר הרכב בכל זמן נתון.


מכשיר האזנה נסתר 


מכשיר קטן שבו אנו מכניסים כרטיס SIM זהו מוצר שמסתירים אותו בכל מקום אפשרי חדר או רכב.  מכשיר שבו ניתן להאזין מרחוק, כלומר, כאשר מחייגים אליו ,המכשיר בעצם עונה באופן שקט ומאפשר לנו לשמוע כל הנעשה בסביבתו. בדיוק כשיחה רגילה ,הוא אינו משמיע רעשים אלא ביכולתו מאפשר לשמוע את סביבתו.


מצלמה נסתרת


מכשיר קלאסי בעל שיטה ידועה שנמצאת איתנו כבר כמה שנים טובות, היא קיימת בכמה דגמים, ידועה בצורתה  כמצלמה שנמצאת בתוך חפץ קיים בחדר או בחפץ חדש ,שניתן למקמו בכל מקום אפשרי. כמו כן ישנם מצלמות קטנטנות וזעירות לבנייה עצמית,בנוסף פרט חשוב יש לבדוק את איכות הצילום לפני רכישה.


 תוכנת ריגול לסלולרי


טכנולוגיה חדשנית שנכנסה אלינו בשנים האחרונות ,תוכנה המותקנת בתוך המכשיר הסלולרי וכך מאפשרת לנו לקבל מידע רחב ומלא . בזכות טכנולוגיה זו, אנו יכולים לקבל מידע על מיקום המכשיר, העתק  הודעות של פייסבוק, וואטסאפ, הקלטת שיחות, גישה לתמונות ועוד…


לסיכום:


בעידן של היום בה הטכנולוגיה מתקדמת , מתפתחת ופורחת, ניתן להשתמש בשלל מכשירי מעקב כדי לבדוק בגידה שקיימת ,או להפך להפריך כל חשש או חשד שאכן קיימת בגידה.


יחד עם זאת קיים הפן הכספי, יש כאלו שירצו לחסוך ולא להוציא סכום כספי יקר ובמקביל לצערנו עלולים לקבל בתמורה מידע לא אמין ולא אמיתי. במידה "ונפלתם" כקורבן לבגידה או שמא זו רק הרגשתכם ואתם רוצים לאשש את ליבכם רצוי לפנות למשרד חקירות מקצועי ואמין שיוכל לשרת אתכם נאמנה הן במקצועיותו והן בפן הטכנולוגי שיוכל להתאים לכם מכשירי מעקב וציוד חדשני מן הטובים והאמינים ביותר שקיימים  בשוק.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il