מאמרים - אתה יודע מה זאת האהבה הדפסה מאתר מאמרים

אתה יודע מה זאת האהבה

נכתב על ידי ישראל הרצל

[ הדפסת המאמר ]

 


יש אנשים שלוקחים רגש פשוט כמו שנאה או כאב ומשווים אותו לאהבה. הרי שנאה זה כשלא אוהבים,  אז זה די דומה לאהבה, וכאב זה כשלא נעים בגוף או בראש או בנפש, גם נשמע לא רחוק מאהבה אולי רק הפוך. אבל לדעתי, ההשוואות האלה זה כמו להשוות את הכינרת לאוקיינוס האטלנטי. בשניהם יש מים ויש דגים אבל פה נגמרת ההשוואה ומסתיים הדמיון.


  כי כשכואב, יודעים מה מרגישים ואפשר לתאר את זה לרופא בעזרת כמה מילים, וגם אם לא, אז הרופא בודק אותך ומוצא את הבעיה. כששונאים זה לא ממש משנה איפה מרגישים וכמה מרגישים את זה, כי גם ככה זה רגש שלילי ולא ממש יותר מדי חשוב, אבל מה עם האהבה ?


לא מעט אנשים יגידו שזה מהות החיים ובשביל זה אנחנו פה (אף אחד לא יגיד את זה על שנאה), בשביל למצוא את החצי השני שלנו, לאהוב אותו ולחיות איתו את כל החיים עד שבסוף ניקבר ביחד באותה חלקה של אדמה או לפחות, עד שהוא זורק אותנו בשביל מישהי אחרת או במקרה קצת יותר טוב (רק טיפה יותר טוב) שאנחנו אלה שנימאס להם מהצד השני, וכבר אין אהבה ואפילו ההרגל והשגרה לא מספיק חזקים בשביל לשמש כדבק והכל מתפורר. מה עושה אדם שלא יודע, מה זאת אהבה ? תיקון- יודע בתיאוריה, אבל לא יודע מה ההרגשה, לפעמים הוא מרגיש משהו, אבל מי יודע אולי זה רגש אחר לא אהבה , כשהייתי קטן אמא לימדה אותי מה זה שולחן, ומה זה כיסא, ומה זה ירוק, ומה זה כלב, ומה זה אוטו, ומה זה אהבת אם, ועוד כל כך הרבה דברים אבל לא מה זה לאהוב בחורה... אז מה זאת אשמתי שאני מחובר לכל דבר ביקום, חוץ מלתא קטן ובודד בלב שאחראי על אהבת גבר לאישה ? מה אני יכול לעשות ?


  הפיתרון מאד פשוט , לקחת כבל ולחבר את התא הגלמוד הזה, לכל שאר המערכת ולכל שאר העולם היפה והמיוחד הזה, אבל לצערי, אני עוד לא חשמלאי ולא ממש יודע  לחבר כבלים , המקסימום שאני מצליח, זה לחבר את ה DVD לטלוויזיה, ואף פעם לא סיימת בית ספר לרפואה, אז אני לא ממש מצליח למצוא את התא הזה, בינתיים אני חיי בעולם מקסים מלא חיוכים והפתעות, אבל חסר לי דבר קטן שנקרא אהבה. יש לי את התא הקטן הזה אבל הוא פשוט לא מחובר. אני מרגיש כמו מחשב מלפני 10 שנים. יש הרבה דברים, שאני יכול לעשות, אבל להתחבר לאינטרנט, אני עוד לא מסוגל כי חסר לי את הכבל אולי תבוא מישהי שתחבר לי את התא ואז גם אני אוכל ...

אודות הכותב:

ישראל הרצל הרצל 73, כ"ס   טלפון: 050-9258355  ------------herzli99@gmail.com----------------------------------- 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il