מאמרים - חוקר פרטי ומצלמה נסתרת - שילוב מנצח. הדפסה מאתר מאמרים

חוקר פרטי ומצלמה נסתרת - שילוב מנצח.

נכתב על ידי אייל אלייזה

[ הדפסת המאמר ]

בימים אלו אנו עדים בישראל לתופעה מזעזעת וחסרת תקדים בהיקפה. ילדים ופעוטות נחשפים בגנים ובמסגרות השונות לאלימות קשה מצד אנשי הצוות. העלייה המשמעותית בחשיפתם של מקרים עגומים אלה התאפשרה על ידי השימוש הנרחב במצלמה נסתרת המותקנת בבתים ובמוסדות השונים - ובסיועו של איש מקצוע.


על מנת לשמור על בטחון ילדיך ורכושך בעת שכירת שירותי אנשי מקצוע שונים וכדי להבטיח כי עבודתם נעשית נאמנה ובאופן חוקי, יכולה לשמש המצלמה כפתרון יעיל ופשוט. 


כיצד חוקר פרטי, עושה שימוש במצלמה נסתרת?
  • התקנת מצלמה בעסק, תגן עליך מפני מקרי פריצה, ונדליזם וניסיונות גניבה. אמצעי פשוט זה יתעד בכל עת את העסק ויאפשר לך לצפות בנעשה בו ומחוצה לו, בזמן אמת וללא ידיעת הסובבים.

  • גם בשעות העבודה, ניתן יהיה לבצע מעקב אחרי התנהלות עובדיך ולמנוע מעילות, גניבות והתנהגות בלתי הולמת.

  • משפחות רבות מתקינות בביתן מצלמה נסתרת זעירה, על מנת לעקוב אחר פעילותם של אנשי מקצוע שנשארים לבדם בבית כמו גננים, מטפלות, מנקות ואנשים נוספים.

  • התקנת מצלמה בגן או בצהרון תסייע לעקוב אחר התנהלות הצוות המקצועי במקום ולוודא כי הנה תקינה ושומרת על בטחון ילדיך. 

  • אם את בעלים של גן, מצלמה נסתרת יכולה לסייע לך להגן על הילדים וכן לבחון את התנהלות העובדים בגן ולשמור על שמו הטוב של הגן.

היכן כדאי להציב את המצלמה?
  • במידה והמצלמה משמשת להגנה מפני פריצות, יש למקמה באופן כזה שיצפה על הכניסה הראשית. על פי מידע מקצועי המגובה במחקרים רבים, מעל 30% מהפורצים נכנסים מהדלת הראשית.

  • במידה והמצלמה משמשת אותך על מנת לתצפת על בית העסק, יש למקם אותה במרחק הנכון מאזור המעקב על מנת לקבל זווית צפייה מקיפה. 

  • כאשר המצלמה משמשת אותך למטרות אבטחה בבניין משותף, חשוב למקם את המצלמות דווקא במקום גלוי, כמו חצרות משותפות או חדרי מדרגות, כך תשמש אותך המצלמה לשתי מטרות בו זמנית: לתיעוד כל הנעשה במעברים בצורה רחבה וגם לביסוס הרתעה בבניין. 

מומלץ להיעזר בחוקר פרטי מקצועי, עם נסיון בתחום.


כל אחד יכול לרכוש מצלמה, אך כדי להתאים את הפתרון המתאים ביותר לצרכיך ולהשתמש בה באופן אופטימלי, נדרש סיוע מקצועי.


גורם מקצועי המנוסה שנים רבות בעבודה עם אמצעים טכנולוגיים למעקב ותיעוד יסייע לך להיעזר באמצעים המתקדמים והמתאימים ביותר לצרכיך - לבצע מעקב ותיעוד ברמה גבוהה שתרכז את כל הפרטים הנדרשים לך בקלות וביעילות. לכן, מומלץ ביותר להסתייע בשירותיו של חוקר פרטי בעל שנות ותק רבות וידע מקצועי שיסייע לך במשימה. 

אודות הכותב:

http://www.gaashinv.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il