מאמרים - 6 סיבות טובות מדוע לבחור בהזמנה דיגיטלית הדפסה מאתר מאמרים

6 סיבות טובות מדוע לבחור בהזמנה דיגיטלית

נכתב על ידי עדי אלון

[ הדפסת המאמר ]

מתכננים אירוע? זקוקים להזמנות לחתונה או הזמנה לבר מצווה? אפשרות אחת היא לגשת לבית הדפוס, כמו כולם, ולהזמין הזמנות מודפסות לחתונה. אבל האם ידעתם שניתן להפיק הזמנות לאירועים באמצעות סרטוני ווידאו קצרים? הרשו לנו לתת לכם 6 סיבות טובות מדוע לבחור בסרטוני אנימציה במקום הזמנות מודפסות.


 


הזמנה ברוח התקופה – אנו חיים בעולם דיגיטלי הנשלט על ידי רשתות חברתיות ואפליקציות להעברת מסרים מידיים. עלינו להתאים את עצמינו לרוח התקופה. הזמנות לחתונה, לבר או מצווה או כל סוגי - הזמנות לאירועים , המופקות כסרטון אנימציה, מותאמות בצורה מושלמת לעידן האינטרנט. הן מושכות תשומת לב וניתן לשתף אותן בקלות ברשתות החברתיות ואפליקציות המסרים כמו וואטסאפ ואחרות.


 


צריך לדאוג גם לסביבה – הזמנות מודפסות בעצם עושות שימוש בנייר וגם בכימיקלים מזהמים המלווים את תהליך הדפוס. שימוש בהזמנות לחתונה המגיעות כסרטוני אנימציה מאפשר לכם להפחית את השימוש בנייר ובחומרים מזהמים, כך אתם תורמים למניעת כריתת יערות ולשמירה על איכות הסביבה.


 


העברת מסרים יעילה – שימוש באודיו/ווידאו בהזמנות לחתונה מאפשר לכם להעביר את המסרים בצורה יעילה יותר. ב – 15 שניות של סרטון ניתן להעביר כמות של מסרים אשר מחליפה מלל ארוך ומייגע. כך ניתן לשלב הומור ואפילו לבטא את הסיפור האישי שלכם בהזמנה לחתונה.


 


הזמנות יוצאות דופן  - כאשר אתם מארגנים אירוע, אתם תמיד רוצים משהו שונה ויוצא דופן. אתם משתדלים להקפיד על כך כאשר אתם בוחרים מקום לאירוע, את אופי האירוע והאטרקציות שבו. אז למה שלא תתחילו כבר מהרגע הראשון בהזמנות לאירועים יוצאות דופן העושות שימוש באנימציה.


 


זה לא יקר – הפקת אירועים היא עסק יקר ואתם תמיד מחפשים איך לחסוך בהוצאות. הידעתם שהפקת סרטוני אנימציה לצורך הזמנות לאירועים משתווה לעלות הזמנות מודפסות?


 


צורת דיוור קלה ומהירה – כאשר אתם מדפיסים הזמנה לבר מצווה או הזמנות לחתונה בבית דפוס, עליכם לשלוח אותן באמצעות הדואר או למסור אותן באופן אישי, דבר המוסיף לעלויות שלכם. שימוש בהזמנה דיגיטלית מאפשר לכם דיוור מהיר ונוח של ההזמנה.אז זה נכון שיהיו כמה מוזמנים שאולי פחות יאהבו את הרעיון החדש שלכם , אך כידוע לפי פעמון גאוס תמיד יהיו צדדים לכאן ולכאן .  ניתן בקלות לשתף אותן ברשתות חברתיות ולתייג חברים; לשלוח בוואטסאפ או במסנג'ר ואפילו באימייל. זה זול יותר ומהיר יותר.


בהצלחה !


אנו מקווים שהטיפים פרשו לכם את היריעה על מנת להבין את כל היתרונות.


 


 

אודות הכותב:

לפרטים נוספים: 


Adirom-tech

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il