מאמרים - קעקועים דימוי עצמי שילך איתך לתמיד הדפסה מאתר מאמרים

קעקועים דימוי עצמי שילך איתך לתמיד

נכתב על ידי שירה בלום

[ הדפסת המאמר ]    • איך עושים את הקעקועים?

קעקוע נעשה על ידי שריטה של העור, והחדרה של דיו ייחודי אל השריטה.כעבור תקופה של שבועיים עד חודש מאז עשיית הקעקוע העור מתרפא, אולם הדיו נשאר מתחת לעור ואינו ניתן להסרה בדרך רגילה.


כל מי שירצה להסיר את הקעקוע, הדבר יתאפשר ע"י טיפול בלייזר או ניתוח קוסמטי, אך יש לזכור כי לא תמיד ניתן להסיר את הקעקוע בצורה מוחלטת מבלי להשאיר צלקת. לכן, רבים שעושים קעקועים מודעים ומבינים שהקעקועים שהם חורטים על גופם ישארו לנצח.


חשוב לעשות את הקעקועים אצל אדם מוסמך,מנוסה ומקצועי. יש חשיבות גדולה לכך שהעבודה תעשה ע"י כלים סטריליים וחומרים אשר מאושרים ע"י ארגון הבריאות העולמי. ביצוע של קעקוע ע"י מקעקע לא מוסמך עלולה ליצור סיבוכים כגון: זיהומים בעור, אלרגיה קשה ועוד.   


 
    • מה בין קעקועים לדימוי עצמי?

קעקועים ודימוי עצמי הולכים בקשר הדוק זה עם זה, מכיוון שקעקועים מבטאים באופן ישיר את מה שאנחנו מרגישים ואיך שאנחנו מעוניינים להציג את עצמינו כלפי חוץ.


אנשים שבוחרים לעשות קעקוע עושים זאת במטרה להטביע בעצמם משהו חזק ומשמעותי, הן בפן האופנתי והן בפן הריגשי, על מנת לייצור מראה אישי שאין לאף אחד אחר ולהבליט את עצמם משאר האנשים. לכן, אנשים נוטים לבחור קעקועים עם משמעות , קעקועים אלו יכולים להיות במגוון צבעים, גדלים, צורות ומילים אשר יש להם משמעות גדולה עבורם,


כמו כן בחלק נוסף מהמקרים קעקועים עם משמעות, מעבירים מסרים ברורים או סמויים שהאנשים רוצים שילוו אותם לאורך השנים. למשל קעקועים עם שמות של אנשים קרובים בן או בת זוג, ילדים, תאריכים בעלי משמעות בחייהם, כך גם ציורים או סמלים עשויים להביע אמירה מסוימת לא פחות ממילים. 


 
    • איך תבחרו קעקוע?

אנו נוטים לעיתים קרובות לראות קעקוע ולהתלהב ממנו, אך יחד עם זאת אנו נוטים גם להירתע מקעקועים גדולים ובולטים, מהחשש שבגיל מבוגר יותר הקעקוע עשוי להפריע לנו ואף להיות פחות משמעותי עבורנו ממה שהוא היה בעבר.


לכן, הפיתרון הוא לעשות קעקוע קטן. כמו כן אחד היתרונות של הקעקוע הקטן הוא שניתן לעשות אותו במקום מוסתר כך שרק בעל הקעקוע יהנה ממנה.


רוב הקעקועים הקטנים הולכים יותר בפעם הראשונה, קעקוע קטן מטבעו גם יכאב פחות והתהליך יהיה קצר ומהיר יותר.


אם אתם קוראים שורות אלו ומזדהים עם הדבר אנו ממליצים לכם לעשות קעקוע קטן ולהתייעץ עם מקעקע שיוכל לייעץ ולעזור לכם לבחור קעקוע.

אודות הכותב:

שירה בלום, אני מנהלת שיווק דיגטלית, בעלת ניסיון בבניית דפי נחיתה, שיווק ברשתות החברתיות, כתיבת תוכן שיווקי ועיצוב גרפי.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il