מאמרים - בגידה בחיי זוגיות הדפסה מאתר מאמרים

בגידה בחיי זוגיות

נכתב על ידי אייל אלייזה

[ הדפסת המאמר ]

חיי הנישואים הם חיים אינטנסיביים ושוחקים שכוללים שיתוף ואמון מלא והדדי בין בני הזוג. אך עם השנים דועכת התשוקה הזוגיות ואף נעלמת ואז מחליט אחד מהצדדים לחפש מין מעבר למערכת הנישואים שתספק לו את התשוקה שחסרה לו בקשר הזוגי. 


מה הסיבות לבגידה בחיי הזוגיות?


הסיבות לבגידה בחיי הזוגיות כוללת מגוון נרחב של סיבות בין אם זה חיי הנישואים השוחקים, חוסר תשוקה בקשר הזוגי, שמעום וחוסר עניין כלפי בן או בת הזוג, בעיות כלכליות הקשורות לגידול הילדים, בעיות בעבודה, שינוי סטטוס ועוד. אך הסיבה העיקרית והשכיחה לבגידות בחיי הנישואים היא חוסר התשוקה שעבד עם השני, מה שגורם לבן או בת הזוג לתחושת שעמום ולחוסר פרנטר עם תשוקה לחיים. ריקנות זאת גורמת לבן או בת הזוג למצוא פרטנר מתאים על מנת להחזיר את התשוקה שכבתה עם השנים. 


באילו מקרים יש צורך בשירותי חוקר פרטי?


אם אחד מבני הזוג חושד תקופה מסוימת בבן או בת הזוג, הן מבחינת ההתנהגות או תדירות היציאה מהבית והחזרה בשעות מאוחרות הוא פונה לשירותי חוקר פרטי. חוקר פרטי יוצא למעקב אחרי בן או בת הזוג החשודים בבגידה, בהתאם לפרטים שהוא מקבל מהלקוח. מעקב ובילוש אחר הבן או בת הזוג הבוגדים מצריך תמונות סטילס שבהם נראה בן או בת הזוג בעת הבגידה מתגפפים או מנשקים, מתבקשים או כל סוג מגע אחר.


מהי חקירת בגידה?


חקירת בגידה היא חקירה אשר מתנהלת כאשר אחד מבני הזוג הנמצא במערכת הנישואים חושד בבן או בת הזוג. על מנת לאשש את החשדות  יש צורך בשירותי חוקר פרטי, אשר מקבל את המידע על בן או בת הזוג שיש החשודים בבגידה. החוקר יוצא למעקב בהתאם לפרטים שקיבל מבן הזוג ומביא את ראיה מוכחת מהשטח לקשר של הבן זוג הבוגד. הוכחה זאת מגיע בתמונות סטילס בו נראה בן הזוג במגע עם הפרטנר שלו לבגידה.


כיצד חוקר פרטי נכנס לתמונה?


לאחר שפונה בן הזוג או בת הזוג לחוקר פרטי מתחילה חקירת בגידה. כלומר החוקר הפרטי נכנס לפעולה ומתחיל לעקוב אחרי בן או בת הזוג החשודים בבגידה. לאחר שהחוקר מאתר את בן הזוג הבוגד במקום ציבורי בהתאם לתמונות שהוא רואה מהלקוח והפרטים שהוא מקבל, הוא מתחיל לצלם את הבן זוג הבוגד על מנת לתת ללקוח לו הוכחות. לאחר שהוא מצלם את הזוג הוא מוסר את התמונות ללקוח ובכך מסתיים תהליך חקירת בגידה, אלא אם כן הלקוח מבקש דברים נוספים שהוא רוצה לברר את על תהליך הבגידה.

אודות הכותב:

http://www.gaashinv.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il