מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

במסגרת התחרות הבלתי נגמרת בעולם הספורט, ובעיקר בתחום בגדי הספורט, סקרנו בעבורכם את חמשת בגדי הספורט המובילים ביותר לשנת 2019:


1.חולצה מנדפת זיעה- היא פתרון מעולה לרצים בתקופות או בשעות הקרות מעולה. על מנת להגיע לתוצאה הרצויה החולצה צריכה להיות במגע ישיר עם העור. הסריג ממנו עשויה החולצה מתייבש במהירות, נושם ומנדף זיעה ובכף מונע מחלות בריאותיות. החולצה אשר ידועה בשמה DRI-FIT, התפתחה בשנים האחרונות והוכנסו בה שיפורים רבים אשר עוזרים לשפר את האימון בצורה משמעותית.


2.ז’קט רוח-כאשר אנו יוצאים מהבית וטרם התחלנו את החימום עדיין שורר בחוץ אוויר קר כדי להיות רק עם בגדי ריצה. לכן, לפני שאנו מתחילים לרוץ מומלץ ללבוש ז’קט נגד הרוח, הז’קט  דק, אלסטי ואטום לרוח, כך שביכולתו לאפשר לנו לרוץ כשהוא עדיין עלינו וגם הוא מסייע לנו במניעת מחלות בריאותיות.


3.גוזיית ספורט-הפריט הכי אופנתי כיום במכוני הכושר ובפארקים. בשנה האחרונה עקף את החולצות המנדפות זיעה, וכבש את בנות ישראל, ואין אחת שאין לה את הפריט בארון הבגדים הפרטי שלה. היום כבר אימוני כושר הם לא רק לשריפת אנרגיה, אלא גם המקום להציג את האופנה בתחום הספורט.


4.מכנס מנדף זיעה- מכנס קצר המתאים למטרות אימון שונות. בעל בד מנדף זיעה קל ונעים במיוחד אשר מאפשר אימון קליל ונטול תחושת אי נוחות. המכנס כמו גם החולצה, שומר על טמפרטורת חום גוף נכונה, מה שמסייע במניעת מחלות


5.מכנס טייטס יוגה-מכנס שכל מטרתו היא נוחות באימון, וכמו היוגה הוא האוויר לנשימה, הוא מאפשר לנהל אימון בצורה נינוחה וגם הוא כמו גוזיית הספורט כבש את בנות ישראל.


אז איך זה משפר לכם את הריצה, מי אנחנו ומהן מטרותינו אתם שואלים? כאשר אנו רצים בטמפטורה נמוכה יחסית, כאשר אנו מזיעים, טמפרטורת הגוף יורדת בצורה משמעותית ואם אין את בגדי הספורט הנכונים אפשר לקבל מחלות שונות ומגוונות.


יש לראות בבריאות הספורט חשיבות עליונה, לכן החלטנו לכתוב מאמר זה ולהמליץ לכם על פרטי הביגוד אשר משפרים את הריצה בחורף, ומונעים מחלות מיותרות.


ישנה חשיבות רבה במחיר  בגדי אימון שפויים לכל כיס, ולכן אנחנו מאמינים שכלל המתאמנים זכאים לבגדי הספורט הנכונים והטובים במחירים שפויים, כי איכות היא לא מילה גסה.


מקווים שהצלחנו להסביר על קצה המזלג, את החשיבות בקיום ספורט בריא, נכון ומועיל נתראה באימון הבא בעזרת השם.


אז הגיע הזמן להתלבש בהתאם!!

אודות הכותב:

יניב

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il