מאמרים - איך מדפיסים ומפרסמים מודעות אבל הדפסה מאתר מאמרים

איך מדפיסים ומפרסמים מודעות אבל

נכתב על ידי לילך פרץ

[ הדפסת המאמר ]

הרגע בו אנו נדרשים להזמין הדפסה ופרסום של מודעות אבל מלווה בקושי רגשי משמעותי. בחלק מהמקרים מדובר בפטירה של אדם קרוב בטרם עת במועד בלתי צפוי. על אף המצוקה הנפשית נדרשים האבלים לתפקד ולהסדיר את ענייני ההלוויה, מודעות האבל והשבעה. בכדי לסייע להם באותם רגעים קשים אספנו כאן עצות שימושיות להדפסה מהירה ויעילה של מודעות אבל.


פרטים חשובים בהזמנת מודעות אבל


המצב הרגשי בו נמצאים האבלים מביא עמו לא אחת תחושות של בלבול. על כן, חשוב לוודא מספר פעמים שליחת פרטים נכונים של המנוח. יש לוודא שאיות השם נכון, התאריך והמיקום של הלוויה מדויק וכן הכתובת שבה תערך השבעה מופיעה במודעה (הכתובת תשמש את המגיעים לשבעה לצורך ניחום אבלים, כך שטעות בכתובת במודעה עלולה לגרום למבוכה - אם המגיעים לנחם לא ידעו להיכן להגיע). במידת האפשר כדאי תמיד להעביר את המודעה לבדיקה של בן משפחה או מכר של המנוח. אם מחליטים להוסיף למודעת האבל את רשימת האבלים - חשוב להקפיד שגם הפרטים שלהם נכונים ומדויקים.


הזמנת מהירה של המודעות


אם אינכם בטוחים אלו פרטים כדאי לכלול במודעה או איך לנסח את הדברים, כדאי לפנות אל בית דפוס עם ניסיון בתחום ולבקש שיציגו בפניכם מודעת אבל לדוגמא שהודפסה לאחרונה. כאשר נציגי בית הדפוס מנוסים בתחום, הזמנת המודעות הופכת למשימה קלה ופשוטה אותה אפשר להשלים בתוך פחות מחצי שעה. ברוב בתי הדפוס תוכלו לבקש לאשר את המודעה לפני הדפסתה.


כמה עולה להדפיס מודעות אבל?


הדפסת המודעות מתבצעת במהרה מהיום להיום או מהיום למחר. בתי הדפוס ברובם מספקים גם שירותי משלוחים. בהמשך ניתן יהיה להזמין גם מודעות בעבור מלאת ה-30 או אזכרות. אותו בית דפוס שהדפיס בעבורכם את מודעות האבל יוכל להדפיס גם את המודעות הללו. מחירים של מודעות נקבעים בהתאם למספר העותקים כאשר נדרש תשלום נוסף בעבור הדפסה מהירה או משלוח אקספרס. רוב המשפחות בוחרות להזמין חבילה בסיסית של כ-20 עותקים עם משלוח מהיר עד הבית.


איך מפרסמים את המודעות?


רוב המשפחות בוחרות לפרסם את המודעות בסביבת המגורים של המנוח. כך למשל, תולים מודעות בפתח הבית, חדר המדרגות, לוח המודעות השכונתי, מקום העבודה, בית הכנסת השכונתי ומקומות נוספים בהם המנוח נהג לבקר באופן קבוע. קיימות חברות שמספקות שירותי הפצה ותולות בעבור המשפחה את המודעות. חשוב לציין כי פרסום מודעות אבל אפשרי גם בעיתונים או באתרי אינטרנט מתאימים.

אודות הכותב:

שני אוהבת ללמוד דברים חדשים, ולכתוב עליהם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il