מאמרים - רשתות להרחקת ציפורי דרור הרחקת בעלי כנף הומנית הדפסה מאתר מאמרים

רשתות להרחקת ציפורי דרור הרחקת בעלי כנף הומנית

נכתב על ידי לב נפתלי

[ הדפסת המאמר ]

בעוד שדבר כמו ציפורים מעופפות בטבע הפתוח עשוי להיות מרהיב ביופיו, רבים מאיתנו סובלים מנזקים כמו לשלשת בחלל ביתנו בעקבות קינון של יונים, ציפורי דרור ושאר בעלי כנף.
ציפורי דרור, בניגוד ליונים; אינן מקננות בתוך חללי בית גדולים, אלא מעדיפות חללים קטנים אשר אליהם הן יכולות להשתחל ביתר קלות. הרחקת ציפורי דרור שונה מאשר הרחקת יונים גם במובן שההרחקה מתבצעת לרוב בצורה של רשתות ופחות באופן של התקנת מכשולי גישה ואו מכשולי נחיתה למיניהם.

רובנו כבר מבינים ומכירים את הנושא - יונים ובעלי כנף עשויים לשאת על גופם טפילים מסוגים שונים אשר עלולים להדביק את האדם בוירוסים, מחלות וזיהומים. על כן, במידה ואיתר קינון ואו סימני קינון בתהליך; המתגורר בבית יטיב עם עצמו אם ישכיל לקרוא לאיש מקצוע כמו מרחיק ציפורים מקצועי מבעוד מועד.


האחריות על הרחקת ציפורים היא גם עלינו, עוד לפני שזימנו מרחיק ציפורים.
אנו מבצעים, במהלך שגרת חיינו הטבעית, פעולות מסוימות אשר מעודדות הזמנה של בעלי כנף;


השארת חלונות ומחסנים פתוחים.
פיזור מזון ופירורים
אי-קריאה של מרחיק ציפורים מקצועי, אף היא מובילה לעידוד ושימור הקינון באזור מגורכם.


מבלי להיות מודעים לכך, אנו למעשה מאכילים בנדבנות יתרה את בעלי הכנף ומארחים אותם באופן אשר מאוד מכניס אורחים. היות ואנו מזמינים(שלא במודע)את בעלי הכנף לביתנו על ידי פיזור אוכל עבורם, עלינו מוטלת גם המשימה של הרחקת ציפורים.


"מעולם לא האכלתי ציפורים בביתי! מדוע אני אחראי על הרחקת ציפורים?
ובכן, אמרנו שזה לא במודע, נכון? הרשו לנו להרחיב;ביום שישי האחרון, לאחר ארוחת הערב; זכור לכם כי ניערתם את מפת השולחן מבעד לחלון ביתכם? או שמא אולי לאחרונה קרה ואת שאריות המטאטא השארתם במרפסת? כל זאת ועוד, הינם מעשים אשר מעודדים את בעלי הכנף להגיע לאזורנו ולחיות עמנו. הרי, בואו נודה בעובדות; קרה וגיליתם מקום מגורים חינם שאפילו מעניק ארוחות חינם על "חשבון הברון" , לא תישארו לישון?


כך גם בעלי הכנף. במידה ולא נשכיל לזמן מרחיק ציפורים מקצועי, בעלי הכנף יישארו לגור עמנו ללא תשלום שכירות.


מבלי להרגיש בכך או להבין מה אנחנו עושים, אנחנו בעצם משאירים נתיבי מזון עבור בעלי הכנף, דבר אשר מצריך הרחקת ציפורים היות ו"דאגנו" להם עבור בית נוח, מזין וחמים.הרחקת ציפורי דרור בעזרת רשתות
מסתמן כי השיטה הכי הומנית עבור הרחקת יונים, הרחקת מיינה ואף הרחקת ציפורי דרור היא הרחקה בעזרת רשתות. בנוסף, רשתות להרחקת ציפורים גם מגיעות בצבעים שונים וניתן גם להזמין רשת שקופה מתוך שיקולים ויזואליים כאלו או אחרים.
הרחקת ציפורים בעזרת רשתות הינה פתרון אשר משמר את בעלי הכנף ועל ידי שימוש בפתרון זה, נמנעת כל פגיעה בציפורים. על זאת ועוד נעמוד בהמשך.

אודות הכותב:

לב מרחיק יונים מקצועי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il