מאמרים - חמישה סיבות למה לקנות שיש. הדפסה מאתר מאמרים

חמישה סיבות למה לקנות שיש.

נכתב על ידי דניאל סוסניצקי

[ הדפסת המאמר ]

5 סיבות לבחור שיש אמיתי עבור משטחי המטבח שלך


לעומת אבנים טבעיות אחרות כמו גרניט וקוורץ, השיש הוא אבן רכה יחסית כלומר אתה יכול להשאיר סימן אם אתה לא מנקה מיד את השיש, ובאופן טבעי מתפתחים כתמים, או שינוי צבע בשל חמצון. זו אחת הסיבות לכך שהיצרנים מפתחים משטחים מהונדסים שדומים לשיש - יש אנשים שפשוט לא רוצים לשים תחתית בכל פעם שאורח שם את כוס היין שלו במטבח. אבל אם אתה מאוהב במראה הקלאסי של השיש, אין אלטרנטיבה מספיק יפה כמו הדבר האמיתי.


אנחנו כאן כדי לתת לך 5 סיבות מוצקות למה אתה צריך לקנות את השיש האמיתי.


1. את יכול לאטום את השיש בכדי להוסיף הגנה:


אחד החששות העיקריים של האנשים שבוחרים שיש אמיתי למטבח זה החשש לכתמים. בעוד ששיש עשוי להיות רגיש יותר לכתמים או ממזונות חומציים ומשקאות (כגון יין אדום ורוטב עגבניות), יש אמצעי זהירות שניתן לנקוט כדי לעזור למנוע זאת.  הגנת שיש יכול להדוף את הכתמים על ידי יישום איטום, הוא ממלא את הנקבוביות ממש מתחת לפני השטח של האבן כדי להאט את ספיגת נוזלים, ומאפשר יותר זמן לנקות את מה שנשפך. האיטומים של היום הם יעילים מאוד במניעת מכתים, מבלי לשנות את המראה של האבן עצמה.


אוטם באיכות גבוהה יכול להגן על השיש החדש שלך למשך שנים, או אפילו עשרות שנים. שאל את הספק שלך אם הם מציעים אחריות רב שנתית על כתמים כדי שיהיה לך רוגע נפשי.


2. השיש המלוטש הוא פשוט מדהים, ואתה לא צריך כמעט ולדאוג מחריטות:


השיש המלוטש יש מראה מט, כלומר כל קהות שעלולה להתרחש מתוך פרוסות לימון סוררים, זה יהיה הרבה פחות מורגש מאשר שזה יהיה על משטח מלוטש מאוד. השיש שיש לו שיוף רך,עם גימור סאטן ולא ברק מבריק - זה מראה שבעלי הבית רבים יותר מעדיפים.


3. כל משטח הוא ייחודי:


חלק מבעלי בתים נוטים לבחור משטחי קוורץ שיוצרו כמו מוצרי שיש, מתוך אמונה כי הם יהיו יותר קלים לשימור. בעוד לחומר מהונדס עשויה להיות תחזוקה נמוכה יותר משיש, אך זה לעולם לא יהיה באותו עומק, דפוסים ייחודיים, מגוון של צבעים כמו אבן טבעית.


בנוסף, בעת התקנת משטח השיש האמיתי, יש לך את האפשרות לבחור לוח ייחודי ב-100%. אין מטבח אחר שיהיה לו בדיוק את אותם המאפיינים כמו לשלך.


4. השיש הוא עמיד בחום טבעי:


אם אתה אופה, אתה תהיה שמח לדעת כי שיש הוא אחד מאבני החום הטובים ביותר שקיימים, והוא הרבה יותר עמיד בפני חום מאשר המתחרה שלו – משטחי קוורץ מהונדסים. איכות זו עושה את השיש לבחירה הפופולרית ביותר עבור משטחים שנמצאים בבית.


5. אבן טבעית מגדילה את הערך של הבית שלך:


אבן שיש יגדיל את הערך של הבית שלך ולמשוך קונים פוטנציאליים, אם וכאשר אתה מוכן למכור. משטחים שעשויים מאבן טבעית הם יפים מבחינה אסתטית, ומראה כי השקעתם בטיפול הבית שלך.


 

אודות הכותב:

שיש גטניו - Gatenio


http://gatenio.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il