מאמרים - הפקת חתונת קונספט הדפסה מאתר מאמרים

הפקת חתונת קונספט

נכתב על ידי קרין מוסקונה

[ הדפסת המאמר ]

מהי חתונת קונספט?

לכל בעלי התקציב והראש היצירתי , מדובר בחתונה שבה הכול מתוכנן, מעוצב ומתנהג לפי קונספט-נושא, מסוים. הקונספט בא לידי ביטוי בכל פרט באירוע. ההזמנות יעוצבו פ"י הקונספט, האירוע יעוצב בסגנון הספציפי, המלצרים וכל נותני השירות ילבשו בגדים ברוח הקונספט, התפריט ייבחר בהתאם וכך גם הגשת האוכל. התוכן האומנותי יהיה בהתאם, המוסיקה ואפילו שי קטן לאורחים בסיום הארוע.
מגוון האפשרויות לנושאים לחתונה , לבר מצווה, או לכל ארוע אחר הוא אדיר ותלוי כמובן ברצון ובאופי של בעלי הארוע.

אביא מס' דוגמאות על מנת לסבר את האוזן:
הפקת חתונה אוריינטאלית- הזמנות מעוצבות בלוק אתני, מקום עתיק רצוי מבצר או מדבר , הרבה נרות לפידים, צבעים של זהב ברונזה ארגמן, פינות ישיבה אתניות, אוהלים מעוצבים מסביב, מלצרים בתרבושים ובידי אלף לילה ולילה, אוכל אוריינטלי פלטות גדולות למרכז שולחן, תופים,אומני אש, רקדניות אוריינטליות, מתנות לאורחים

ברוח זו ניתן גם להפיק חתונה בסנון אלף ולילה,
חתונה בסגנון ווגאס, ארוע סבנטיז-דיסקו כדורי מראות מלצרים עם בגדים מבריקים, ארוע ישראלי- על טהרת החציר, המוסיקה שלנו והאוכל הישראלי-מזרחי.

הפקת בר מצווה בסגנון שר הטבעות, הארי פוטר, בת מצווה של אליס בארץ הפלאות, או כל סיפור פיות ואגדות אחר... ואפשר גם להפיק ארועים על פי חגי יראל (בתנאי שהתאריך מתאים כמובן): חתונה לבנה בחג השבועות, ארוע מחופש בפורים, בר מצווה ברוח מקראי קדום בהתאמה לחג הפסח או לחג חנוכה כולל סיפורי הגבורה האופיינים וכו' וכו'.

כאמור, אפשרויות ההפקה הן אין סופיות, הכול נתון לתעוזה שלכם ולדימיונכם הפרוע....!

אודות הכותב:
קרין מוסקונה בעלת חברת בוטיק להפקות אירועי פרטיים, עסקיים, אירועי בוטיק והפקת ארועי יוקרה info@karinmoscona.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il