מאמרים - רשת ליונים פתרון יעיל להרחקת יונים הדפסה מאתר מאמרים

רשת ליונים פתרון יעיל להרחקת יונים

נכתב על ידי לב נפתלי

[ הדפסת המאמר ]

כאשר היונים מתחילות להתגודד בבתים או מקומות ציבוריים הן יוצרות מפגע תברואתי מסוכן מאוד. רבים מתקשים להאמין שברשימה הארוכה של המחלות המזוהות עם אזורי המחיה של היונים ישנן גם מחלות העלולות להיות קטלניות. על מנת להימנע מהסכנה יש צורך בהרחקת יונים. חס וחלילה איננו מטיפים לפגיעה ביונים אלא שימוש באמצעים הומניים להרחקתן מסביבתנו. אחד האמצעים המקובלים הוא שימוש ברשת ליונים.


רשת ליונים עושה דבר פשוט מאוד, היא מציבה בפני היונים מחסום אשר לא מאפשר להן להיכנס למרפסות או כל אותם המקומות שהן כל כך אוהבות להתגודד בהן ולהפוך אותם למפגע תברואתי מסוכן. היונים פשוט נאלצות לחפש אחר מקום חדש לבלות בו הרחק מביתנו.


התקנת רשת ליונים ניתן לרכוש רשתות ליונים ולהתקינן באופן עצמאי, אך הדבר דורש כלי עבודה וידע בסיסי בעבודות תחזוקה. אך בדרך כלל מי שרוצה התקנה מקצועית ואסתטית מעדיף לפנות לאנשי המקצוע אשר מוכרים ומתקינים רשת ליונים. בעזרת רשת ליונים ניתן להגן על רבים מהמקומות בהן היונים אוהבות להתגודד, אך לא תמיד רשת ליונים יכולה לפתור את הבעיה. לפעמים בכלל תנאי הסביבה לא ניתן לכסות הכל ברשת ויש לשלב פתרונות אחרים כמו שימוש בדוקרנים.


ישנם סוגים שונים של רשתות המגיעות במידות שונות ואפילו צבעים שונים. בסופו של דבר היצרנים יודעים שמודבר בסביבה הביתית ויש לקחת גם שיקולים אסתטיים. לכן רשת ליונים היא בדרך כלל מוצר המשתלב עם הרקע וקשה אפילו להבחין בקיומו גם אם עומדים במרחק של כמה מטרים. כך אתם יכולים ליהנות מפתרון לבעיית היונים שלכם מבלי לכער את הבית ברשתות.


 


רשת ליונים שקופה – זוהי רשת העשויה פוליאתילן והיא שקופה, בדומה לחוט דייג. רשת זו מתאימה לסביבה הביתית, היא מאפשרת להגן על מרפסות וחללים שונים במבנה מפני יונים וכמעט אינה נראית לעין. רשתות פוליאתילן עמידות בתנאי מזג אוויר ועמידות בפני קרינת השמש ולכן מעניקות לכם פתרון לשנים ארוכות.


 


לא כל סוגי הרשתות ליונים הן שקופות. ישמן גם רשתות המגיעות בצבע אבן ומיועדת להשתלב עם מבנים בצורה אסתטית.


 


 


רשת להרחקת יונים – יתרונות


 


-         מתאים לחללים שונים כמו מסתור הכביסה, מחסנים, מרפסות ועוד. ניתן להתאים את הגודל לצורך.


-         מסייע במניעת כניסתן של ציפורים באופן כללי.


-         פתרון זול ויעיל


-         רשתות ליונים הן מוצר פשוט להתקנה.


-         עמידות בפני מזג האוויר וקרינת השמש


-         נותנות גם מענה אסתטי


-         אינה פוגעת ביונים או בעלי חיים אחרים.


אם גם אתם סובלים מבעיות של יונים והמפגע התברואתי שהן יוצרות, אל תחכו לרגע שבני הבית יתחילו לחלות. הזמינו עכשיו שירות של הרחקת יונים הומנית בעזרת רשתות ותיהנו מסביבה נקייה ובריאה.


 


 


 


 


 

אודות הכותב:

מרק גרמידר מרחיק יונים מקצועי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il