מאמרים - ארונות הזזה הדפסה מאתר מאמרים

ארונות הזזה

נכתב על ידי אבי אלרם

[ הדפסת המאמר ]

מזל טוב לזוג הצעיר. התחלתם את חייכם המשותפים, וכעת אתם עוברים לדירה בה תגורו. אחד הדברים החשובים לבחור בדירה הוא, הארונות אותם אתם רוצים לשים, ארונות אשר ישרתו אתכם שנים רבות. ארונות הזזה הם הארונות המומלצים לזוג הצעיר. היתרון הגדול בארונות הזזה הוא שהם אינם צורכים מקום נוסף לפתיחת הדלתות, ולפיכך מאפשרים גמישות בבחירת גודל החדרים, דבר שמאוד יקל על הזוג הצעיר בעיצוב הדירה בה הם גרים, ובבחירת דירה בה יגורו בעתיד.


חשוב לעצב ארונות הזזה לפי הצרכים היחודיים שלכם, אין שום צורך להתפשר, ולהיות כמו כולם. כיום אפשר לעצב ארונות הזזה לפי הטעם האישי שלכם, ללא צורך בהוצאות כספיות גדולות מדי. בנוסף, חשוב לעצב את פנים הארון כך שהוא יהיה שימושי בצורה היעילה ביותר. בארון בגדים למשל, גובה המדפים, ומיקום מוט התלייה של הקולבים, משתנה לפי סוג הבגדים שרוצים לתלות. חולצות וחצאיות מצריכות ארון ומוט תלייה נמוכם יחסית, בעוד מעילים ושמלות ערב מצריכים ארון ומוט תלייה גבוהים יחסית. נפח הארון הוא דבר חשוב, כאשר הזוג הצעיר ממלא את הארון בבגדים חדשים, לחיים חדשים.


חשוב מאוד, לא להתפשר על איכות המוצר. ארונות הזזה איכותיים, ישרתו אתכם שנים רבות. ניתן היום לרכוש ארונות הזזה  ברמה איכותית גבוהה, ארונות שיעמדו לרשותכם לאורך שנים, ויוכלו לעמוד במעמסה של מעברי דירה. 


ארונות הזזה  הם גם פתרון טוב מבחינה בטיחותית. דלתות נפתחות של ארונות רגילים עלולות לחשוף את בני הבית למכות לא נעימות. במקרה שדלת של ארון אינה תקינה, יש צורך להחזיק את הדלת פתוחה תוך כדי עבודה בארון, דבר המקשה על העבודה. ארונות הזזה מאפשרים עבודה בטיחותית ונוחה ביותר.


מראה הארונות הוא דבר חשוב מאוד. ארונות מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב. בסלון ישנה חשיבות גדולה במיוחד לעמראה הארונות, כי סלון הבית הוא זה שחשוף הכי הרבה לאורחים, והוא זה שמציג את הסטייל ואת העיצוב של הבית.  ניתן היום לרכוש ארונות הזזה המשלבים איכות גבוהה עם מראה יפה, כך שלא צריך לבחור בין איכות גבוהה למראה יפה.


השקט בבית חשוב, גם לרווחת שוכני הבית, וגם ליחסים  עם השכנים. דלתות של ארונות נפתחים נוטות להיטרק ולעשות רעש רב.  ניתן לעשות דלתות של ארונות הזזה  כך שיסגרו בצורה שקטה ויאפשרו לכולם ליהנות מהשקט המבורך.


 על מנת שהארון יהיה מעוצב לצרכים האישיים, יהיה באיכות גבוהה,  בטיחותי, אסטטי ושקט, רצוי לבחור בחברה מקצועית, איכותית ואמינה. 


 


 

אודות הכותב:

מטבחים איכותיים וארונות יוקרה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il