מאמרים - ביטוח עסק וביטוח משרד הדפסה מאתר מאמרים

ביטוח עסק וביטוח משרד

נכתב על ידי פנינה ולטר

[ הדפסת המאמר ]

ביטוח עסק הוא בין הביטוחים החשובים ביותר לכל בעל עסק. בעל עסק הוא חסר ברירות והוא חייב להיות הכי חרוץ שבאפשרותו. בעל עסק הוא מפרנס משפחות שלמות שכוללות בין היתר את משפחות העובדים שפועלים תחתיו ואת המשפחה שלו עצמו.  


קיים מגוון רחב מאוד של סיכונים שבעל עסק לוקח עליו כבעל עסק. בדיוק מהסיבה הזו עולה הצורך בפוליסה של ביטוח עסק.


כפי שמעסיק מחויב לתת תשומת לב לכל הפרטים הקטנים ביותר בעסק שלו בכדי שיצליח וימקסם את הרווחים שלו- כך גם הוא צריך לדאוג לפוליסת ביטוח משרד עבור העסק שלו. הפוליסה מטרתה להגן על בעל העסק מפני נזקים כלכליים ופיזיים שעלולים להיגרם מכל מיני סיבות וסיכונים.


חשוב מאוד לבנות ולהתאים פוליסת ביטוח אישית עבור העסק שלכם


ישנו מגוון נרחב מאוד של סיכונים, ובגלל זה מגוון רחב של כיסויים. חשוב מאוד לבדוק איזו פוליסה הכי מתאימה לכם ועבור הצרכים של העסק שלכם. התאמה נכונה של פוליסה לביטוח משרד עבורכם תחסוך לכם כאב ראש ולרוב גם עלויות כלכליות.


לדוגמא, אם העסק שלכם כולל גם ציוד אלקטרוני- חשוב לדעת שישנו כיסוי ייחודי המכונה ביטוח ציוד אלקטרוני שיגן על הציוד שלכם מפני נזקים.


או אם לדוגמא יש לכם עובדים שכירים תחתיכם בעסק מומלץ לרכוש כיסוי וביטוח נגד תביעות או נזקים שעלולים להגיע מהעובדים המועסקים אצלכם בחברה.


בהתאמת ביטוח לעסק, ישנה גם אפשרות להתאים את הכיסוי לסוג הנזק שעלול להתרחש- כיסוי נגד שריפות, כיסוי נגד רעידות אדמה ונזקי טבע, כיסוי להעברת כסף מזומן ועוד.


בעולם הביטוח למשרד ולעסק קיים גם ביטוח אחריות מקצועית – ביטוח שכזה מגן עליכם בתור בעלי מקצוע מתביעות של רשלנות מקצועית.


ניתן לסכם את המאמר ולומר שיש מגוון נרחב של פוליסות ביטוח עסק כנגד מגוון עוד יותר רחב של נזקים. חשוב מאוד לרכוש את הביטוח אצל מישהו מקצועי שיוכל לסייע לכם להתאים פוליסה עבור העסק שלכם. עם פוליסה מותאמת אישית- תוכלו להמשיך ולנהל את העסק בראש שקט וחסר דאגות.


לעצמאיים מומלץ גם לרכוש כיסוי ביטוח חיים. ביטוח חיים הינו ביטוח שנותן כיסוי במקרה של חס וחלילה מוות. הכיסוי הינו פיצוי ליורשים החוקיים.


אין לדעת מה צופן העתיד ומה יוליד עוד יום. לכן כדאי מאוד לדאוג לעתיד משפחתכם אם במקרה חס וחלילה יקרה משהו. גם בביטוח חיים יש מכוון רחב של כיסויים וצריך להתאים את הפוליסה באופן אישי למבוטח.


 


 

אודות הכותב:

קורת גג - בניית אתרים, המרכז לאדריכלות העסקים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il