מאמרים - החשיבות של מוהל מומלץ להורים ולברית הדפסה מאתר מאמרים

החשיבות של מוהל מומלץ להורים ולברית

נכתב על ידי רונן יעקב

[ הדפסת המאמר ]

ברית המילה היא אירוע מלחיץ מאוד עבור הורים רבים. לכן, יש לבחור מוהל שיבצע את התהליך בצורה מקצועית וישרה רוגע על ההורים


התזמון של ברית מילה הופך את כל התהליך להרבה יותר מלחיץ עבור הורים רבים. הילד נולד רק לפני שמונה ימים וכעת צריך לבצע בו אקט שנראה מעט ברברי. כדי להוריד את רמת החרדה והפחד, צריך פשוט לבחור מוהל מומלץ וטוב שיידע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, בין אם בצד הפיזי ובין אם בצד הרגשי.


תפקידו של המוהל הוא לא רק לבוא, לחתוך וללכת. המודרניזציה המבורכת הביאה איתה מוהלים שהם גם רופאים, ואשר יודעים לבצע את ההליך בצורה כירורגית ומדויקת. צריך לדעת איך לחתוך, כמה לחתוך ואיך לבצע טיפול בימים שאחרי.


כאשר מחפשים מוהל מומלץ צריך לשאול חברים ולברר ברשת לגבי חוויות של אנשים עם מוהלים. כמובן שההרגשה היא מאוד סובייקטיבית, אבל בסופו של דבר, כאשר יש הרבה המלצות וביקורות טובות, כנראה שמדובר במוהל טוב. הוא צריך להגיע במצב רוח טוב, להשרות אווירה נעימה על ההורים והמשפחה המורחבת ולעשות את ההליך בצורה שתכבד את כולם ותהיה הכי נוחה לכל הנוכחים.


טקס שמתאים לכולם


בעבר, מרבית הבריתות היו נעשות בצורה שהיא דתית מסורתית, אך כיום, יש הרבה הורים חילוניים שמבצעים ברית מילה לילדים שלהם. לכן, מוהלים רבים צריכים להתאים את עצמם ולתת שירות שהוא פחות דתי ויותר מכבד את רצון ההורים. אפשר לבצע טקס רפורמי וחילוני ועדיין לתת טאץ' קטן של מסורת, כך שכולם יהיו מרוצים.


מרבית המוהלים יגיעו לאולמות האירועים או הבתים של ההורים, אך יש כאלו שדורשים הגעה אליהם לקליניקה. מדובר במוהלים שהם רופאים בהכשרתם ורוצים להיות קרובים לציוד שלהם על מנת לבצע את ההליך בצורה נכונה. יש יתרונות וחסרונות בכל דרך בה תבחרו, ולכן חשוב מאוד להבין מה אתם רוצים כדי להגיע לתוצאה אידיאלית.


כשאנשים מדברים על מוהל מומלץ שביצע את ההליך בבית שלהם או בקליניקה שלו, כדאי להרים טלפון, לשאול לגבי זמינות ולהבהיר למוהל איזה סוג טקס תעדיפו. רק שמבינים שגם אתם וגם המוהל נמצאים באותו ראש, אפשר להתקדם ולשאול את כל השאלות שמטרידות אתכם לגבי הכנות לטקס, התהליך עצמו והטיפול לאחר מכן. האירוע הזה חייב לכלול מוהל שירגיע את הזוג, ייתן הרגשה טובה וכמובן, יבצע את כל האירוע בצורה מקצועית, מהירה ונעימה הן להורים וכמובן לילד הרך.

אודות הכותב:

רונן יעקב

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il