מאמרים - 6 חוקים בבחירת חברת ניקיון טובה לעסק הדפסה מאתר מאמרים

6 חוקים בבחירת חברת ניקיון טובה לעסק

נכתב על ידי סער ברמן

[ הדפסת המאמר ]

שישה חוקים חשובים בבחירת חברת ניקיון מקצועית


שמירה על מרחב עבודה נקי, היגייני ומסודר, הוא חיוני להצלחת העסק שלך. רוב בתי העסק יעדיפו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית לצורך המשימה הזאת. על פי רוב, שירותי הניקיון יגיעו בתום שעות פעילות העסק וידאגו לנקות את המרחב כולו. ישנן חברות רבות המציעות שירותי ניקיון למשרדים, עליך לבחור את המתאימה ביותר עבור העסק שלך. הנטייה המוכרת להשוואת מחירים צריכה להתבסס על וותק וניסיון בתחום, אמינות החברה והמלצות מקהל לקוחות. לפניכם סקירה קצרה לנקודות החשובות בהתכוננות למסע חיפוש חשוב זה.


1. קבלו הצעת מחיר מחברות הניקיון בקרבת בית העסק שלכם


חברות הניקיון מבקרות בבית העסק טרם ההעסקה, לשם הערכת היקף העבודה הפוטנציאלי. כאשר תבקשו הערכת מחיר, דאגו לבקש רשימת שירותים מפורטת שחברת הניקיון מספקת לבית העסק. הפירוט הסטנדרטי יהיה טאטוא המרחב, ניקוי אבק, שאיבה, ניקיון כללי וחיטוי השירותים. היגיינה מקסימלית תסייע גם בשמירה על כוח העבודה עם מינימום תחלואה ומינימום הפסד של ימי עבודה.


 


2. בקשו לראות הוכחה לביטוח


תרצו להבטיח שחברת הניקיון שתשכרו, מבטחת את עובדיה, לכל מקרה בו עובד ניקיון נפצע במהלך ניקיון בית העסק שלכם. כמובן, שאתם גם רוצים לנהוג באחריות ואיכפתיות כלפי עובדי ניקיון אלו, וביטוח מראה שמדובר בחברה שדואגת לעובדיה.


3. קראו את החוזה המוצע לכם בעיון


רוב חברות הניקיון יבקשו מכם לחתום על חוזה לפרק זמן מסוים, בדקו כי אם מתעוררת בעיה ואינכם מרוצים מהשירות,  זכותכם להפסיק את החוזה, מעוגנת בחוזה.


4. שקלו את הוותק והניסיון של חברת הניקיון


שנות הניסיון מאחורי חברת הניקיון שתשכרו, מבטיחה לכם שקיים מערך שיטתי סדור לאופן התנהלות העובדים, איכות השירות ובטחון בצוות שמבצע את העבודה בפועל. כשאתם נאלצים לבחור בסופו של דבר, זהו הפקטור המשמעותי ביותר לקחת בחשבון.


5. קבלו המלצה מבית עסק אמין


חברת ניקיון איכותית, בעלת מוניטין וותק, תוכל לספק לכם שמות בתי עסק הממליצים על שירות החברה.


צרו קשר ישיר עם אנשי הקשר ובדקו עד כמה שבעי רצון מתפקוד חברת הניקיון שלהם. כך תקבלו תמונה רחבה יותר של ביצועי החברה, לצד איכות השירות הניתן ללקוחותיהם.


6. בקשו את הצעת מחיר לאחר בירור הצורך המדויק


עליכם להבטיח שהצעת המחיר שתקבלו מחברת הניקיון תואמת את הצרכים שלכם בפועל. הצעת מחיר כללית שאינה מותאמת לבית העסק שלכם, עשויה להצדיק שירות שלא יספק אתכם ואת העובדים. דייקו בדרישתכם על פי החלל בבית העסק ושימושים שונים במכשור וציוד.


 


בהצלחה!


 

אודות הכותב:

סער ברמן


www.il.issworld.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il