מאמרים - איך תוכלו לטפל בבעיית הקשב והריכוז של הילדים? הדפסה מאתר מאמרים

איך תוכלו לטפל בבעיית הקשב והריכוז של הילדים?

נכתב על ידי ram surya

[ הדפסת המאמר ]

כשלילדכם יש חום אתם לוקחים אותו אל קופת החולים לבדיקת רופא, בעת שהוא גדל ואתם צריכים לחדש אותו בבגדים חדשים אתם ניגשים אל חנות הבגדים ובעת שהוא רעב – אתם מכינים לו מטעמים נפלאים שישמחו וישביעו אותו. יחד עם זאת, לעתים, כהורים, אתם מגלים כי אין לכם פתרונות טובים לכל אתגר שצץ, כך בדיוק עם ילדים הסובלים מהפרעת הקשב והריכוז: איך מטפלים בהם? כדורי הריטלין המוצעים בקלות רבה כיום אינם הדרך היחידה, אלא ישנה גם אפשרות לבחור בנתיב של טיפול בבעיות קשב וריכוז בצורה טבעית.


 


הריטלין לא פותר דבר, הוא משתיק סימפטומים


עוד לפני שיוצגו בפניכם התועלות של טיפול בבעיות קשב וריכוז בדרך טבעית, כן חשוב שתבינו מדוע הדרך הטבעית היא העדיפה. האוטומט של המון מאבחנים ומחנכים הוא להמליץ להורים על כדורי הפלא: הריטלין והקונצטרה. עליכם להבין כי לא מדובר על כדורי פלא מאחר והם לא מרפאים דבר, אלא כל שהם עושים הוא רק להשתיק סימפטומים. כדורים מרפאים הם כדורים שלא צריך לקחת אותם בכל בוקר ושלא צריך להיות תלויים בה – דבר שלא ניתן לומר על כדורים אלו.


 


משקמים ומשפרים את היכולות של הילד שלכם


טיפול בבעיות קשב וריכוז בדרך טבעית לעומת זאת הוא טיפול המעניק לילדים שלכם את כל שאפשר לבקש: משפרים את יכולות הריכוז וההקשבה שלהם! לא מדובר על טיפול פלא ובטח שלא מדובר על דרך קצרה, אלא על טיפול משמעותי המצריך מהילדים לרצות, מההורים להאמין וביחד לחבור אל דרך משמעותית המבוססת על שיתוף פעולה. מטרת הטיפול היא לאתר את בעיית השורש של הילד ודרכה להבין מה מביא אותו לסבול מרמה נמוכה או בינונית של קשב וריכוז. לאחר הבנת הבעיה, יהיה ניתן לבחור בנתיב הטיפול ההולם והמתאים ביותר.


 


מעניקים לילדים ארגז כלים איכותי!


מה מעניק טיפול בדרך טבעית לילדים שהכדורים לא מעניקים? ארגז כלים! הכדורים הופכים את הילדים לאוטומטים המושפעים מהכדורים. הטיפול הטבעי לעומת זאת מעניק לילדים כלים פרקטים להתמודדות עם מצבים ואתגרים שונים. באופן זה, הכוח חוזר אל הילדים והם מצליחים בכוחות עצמם לבחור בהקשבה ובריכוז.


ב"תפנית" אנחנו פוגשים הורים שהחליטו לתת לילדים שלהם טיפול ראוי, טבעי, וממוקד מבלי כל צורך בשימוש בתרופות. היכולת להקשיב ולהתרכז יכולה להשתפר פלאים, וזו העבודה שאנחנו נעשה כל מה שצריך בכדי שיקיר לבכם יעבור זאת ללא שימוש בכימיכלים.
אודות הכותב:

טיפול בקשב וריכוז ללא כדורים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il