מאמרים - היתרונות של סוכך מסוג פרגולה הדפסה מאתר מאמרים

היתרונות של סוכך מסוג פרגולה

נכתב על ידי ינון דוידוביץ

[ הדפסת המאמר ]

האם אתם רוצים למצוא את הדרך הכי יעילה לקחת את הגינון עבור הגינה שלכם לשלב הבא? אולי אתה רק רוצה להוסיף תכונה ספציפית לגינה שתוסיף מקום מוצל שבו ניתן להירגע וליהנות מהמתרחש מחוץ לבית ביתר נוחות. לפעמים, תוספת של צל מועט ונכון יעשה את כל ההבדל בהפיכת שטח החוץ בצורה שזה מרגיש יותר כמו חלק ממרחב המחיה הכולל בתוך הבית, ואם בחצר או בגינה שלך כרגע חסר צל, מומלץ לשקול הוספה של סוכך פרגולה.


 


פרגולה או שמשייה מתקפלת
    • אנשים רבים בוחרים סוכך מסוג שמשיה מתקפלת או מרקיזה, אבל פרגולה העשויה אלומיניום היא האפשרות היציבה ביותר, מפני ששימוש זה יעשה פלאים ביצירת שטח חיצוני ייחודי לטווח ארוך. לא רק שהפרגולה מוסיפה צל, אלא ישנה היכולת לניצול של האלמנט המבני שהיא מוסיפה לגינה שלך על ידי צמחים תלויים או אפילו לגדל גפנים מטפסים במעלה הסוכך. פרגולות אלומיניום מוסיפות כל כך הרבה יותר לגינה מאשר שמשיה מתקפלת, למרות שזו עדיין זולה וקלה לתחזוקה.

 
    • פרגולה היא גם אפשרות מאוד וורסטילית כפי שניתן להוסיף על הבית הקיים או כמבנה חופשי עומד. היא יכולה להוסיף מעט או יותר צל לפי הבחירה האישית של כל אחד, וניתן גם להוסיף אליה לוחות צל תלוי כדי ליצור צל עמיד ואיתן. סוגים שונים של פרגולות אלומיניום יכולים להוסיף מעל הפטיו או הגן, או אפילו מעל שביל קטן לצד הבית שלך. אפשר אפילו להתקין פרגולה חלקית כדי להכניס קצת מאור השמש בעת יצירת מקור של צל באותו הזמן, אם מחפשים פשרה.

 
    • עבור פרגולות החומר הפופולארי ביותר לשימוש הוא עץ, אבל כדאי גם לשקול פרגולות אלומיניום בשל היתרונות הרבים שהם מציעים. פרגולות העשויות אלומיניום הן לעתים קרובות פחות יקרות מאשר אלה העשויות עץ. בנוסף, הם הרבה יותר קלות לשמירה כי הן לעולם לא יעלו חלודה והם מוגנים ממזיקים שמעדיפים עץ. אי אפשר לחשוב על משהו יותר גרוע מאשר לבזבז הרבה כסף על הסוכך החיצוני של הבית רק כדי לראות אותו נהרס על ידי תנאי מזג אוויר קשים או חדירה של חרקים. אם בוחרים אלומיניום, מבטלים את הדאגה הזו, ויכולים לקבל שימוש בסוכך למשך שנים על גבי שנים.

 
    • יתרון חשוב נוסף של אלומיניום הוא שניתן להעניק לו מראה דמוי עץ בעזרת הצבע הנכון. זה חדשות טובות עבור כל מי שאוהב איך שנראה עץ אבל רוצה לנצל את היתרונות הרבים שאלומיניום מציע. יתר על כן, אם אתה מכסה פרגולות אלומיניום עם צמחים או גפנים, ככל הנראה אפילו לא שמים לב שזה לא עץ.

 

אודות הכותב:

מטרתי בכתיבת המאמרים היא לספק ביקורת צרכנית נוקבת הנוגעת לתפעול של שירותים ומוצרים ישראליים שונים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il