מאמרים - הגעתם של הבתים החכמים הדפסה מאתר מאמרים

הגעתם של הבתים החכמים

נכתב על ידי רונן יעקב

[ הדפסת המאמר ]

הבתים החכמים נכנסו לחיינו בסערה ובעתיד הם יהיו סטנדרט בכל בית בישראל. שווה לעשות סקר שוק ולברר את הצרכים לפני שמזמינים


המושג בית חכם אמנם נשמע עתידני, אך הוא לגמרי כאן, ואפילו במחירים שווים לכל נפש. תתפלאו לגלות שכיום, אדם יכול להפעיל את כל המכשירים החשמליים שלו בעזרת פקודות קול או לחיצות על אפליקציות. הבתים החכמים כבר נמצאים בישראל, הם צוברים תאוצה ובעתיד הקרוב הם יהיו הסטנדרט בכל בית מודרני.


ההתאמה נעשית באמצעות קולטים ומכשירים חכמים המאפשרים להשתלט על כמעט כל מכשיר חשמלי בבית. ניתן להדליק או לכבות את הדוד או המזגן, ולפתוח או לסגור את התריסים והוויטרינות. אפשר לכבות את האור או להעביר ערוץ בטלוויזיה או ברדיו. זה פשוט, זה עובד ובקרוב זה יהיה כמעט בכל בית, בדיוק כמו שואבי האבק הרובוטי. תחילה אנשים היו סקפטיים, אך היום כולם משתמשים במכשירים הללו ונהנים מהם.


יש הרבה מאוד חברות שמתעסקות עם התקנות בית חכם, ובמגוון רחב של מחירים. זה תלוי כמובן באופי ההתקנה, במגוון הפריטים שרוצים להתקין ובאופי ההגדרות שיש לעשות. מבחינת מחיר, כדאי מאוד לבצע סקר שוק, שכן יש לא מעט אופציות מתאימות בשוק.


מגוון רחב של אפשרויות


כשסוקרים את השוק לגבי מחיר בית חכם מגלים כי יש מגוון רחב מאוד של תוצאות. יש חברות עם מוניטין וחברות עם תחומי התמחות ספציפיים. שווה להבין את הצורך ולראות איזו חברה תהיה הכי מתאימה לנו. אם הצורך הוא רק פרקטי וכולל רק מזגן ודוד, יש חברות המתעסקות רק בכך, אך אם אתם רוצים להתפנק, להוסיף פקודות קוליות לאור ולתריסים, מדובר באופרציה שונה לחלוטין.


המהפכה הטכנולוגית נכנסה כבר לבתים של הרבה מאוד אנשים שיודעים שהתקנה של בית חכם משמעותה נוחות וחסכון בחשמל. בירור על מחיר בית חכם יביא לכם את כל האפשרויות הקיימות – הפעלה קולית, או הפעלה של מכשירים חשמליים מרחוק, באמצעות שלטים או טלפונים סלולריים ואפליקציות.


הבתים החכמים הם העתיד, הם אלו שיאפשרו לנו לחיות חיים נוחים וקלים יותר בעתיד. הם חוסכים בחשמל ובזמן ויכולים להיות ההבדל בין נוחות מירבית לעיסוק בלתי פוסק בניהול הבית. כיום זה נראה עדיין מוזר, לדבר אל הטלוויזיה או להדליק את הדוד מהדרך הביתה, אך בעתיד זה יהיה הסטנדרט, כולנו נחיה ככה ולא נבין איך חיו בעבר ללא הפינוקים הללו. בדיוק כפי שקורה היום עם הטלוויזיה או הטלפונים הסלולריים.

אודות הכותב:

רונן יעקב

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il