מאמרים - על החיסכון על מוצרי קוסמטיקה ועל הזוגיות הדפסה מאתר מאמרים

על החיסכון על מוצרי קוסמטיקה ועל הזוגיות

נכתב על ידי אלכס אדמון

[ הדפסת המאמר ]

לכאורה נושאים הקשורים לקניית מוצרי קוסמטיקה עשויים לעניין בעיקר קהל נשים, אך אני פונה דווקא לגברים שכל הזמן מקטרים על בזבזנות של נשים אך לא פועלים כדי לשנות את המצב מתוך חשש שזה יעליב את האישה ויפגע בזוגיות.


לא סוד שבחנויות מקוונות ניתן לקנות מוצרים במחירים זולים יותר מאשר בחנויות פיזיות. אולם כאשר מדובר בקוסמטיקה,  נשים רבות עדיין מעדיפות לבחור את המוצרים בחנות רגילה  ולאחר מכן לקנות אותם באותו המקום.


אין ספק שבחנות פיזית האישה מקבלת חוויית קניה שלא ניתן לקבל בחנות וירטואלית: שפע מוצרים על המדף, ריחות נעימים, טסטרים, ייעוץ אישי וכו'. כל זה רלוונטי במיוחד אם האישה טרם החליטה אילו מוצרים ושל איזו חברה ברצונה לקנות.


אולם לרוב הנשים יש תכשירי קוסמטיקה קבועים בהם הן משתמשות לאורך שנים. לכן, הכי הגיוני יהיה להתחיל לחסוך בעלויות המוצרים הללו.


אבכן, כיצד להתחיל? הרי מדובר בנושא רגיש - אם תבוא לבת זוגך ותגיד לה ישירות שהיא מבזבזת המון כסף על קוסמטיקה ועליה לחסוך, סביר להניח שזה יעליב אותה ויפגע ביחסייכם. לכן, עליך לפעול בחכמה ובעדינות.


למשל, בביקור הבא שלכם בפארם על תעמוד משועמם בצד אלא תביע עניין אילו מוצרים  אשתך מחפשת וקונה ובאיזו תדירות היא עושה זאת. בפעם הבאה תוכל לקנות את המוצר האהוב עליה בזול ולתת לה אותו במתנה. זה ירגש אותה וישפר גם את זוגיותכם וגם את התקציב המשפחתי.


 כמובן כדאי שתתכנן זאת מראש כי בלחץ זמן תקנה את המוצר הלא נכון או תשלם יותר. אם אתה יודע בוודאות באיזו מוצר מדובר, תוכל לבדוק כמה הוא עולה במספר חנויות פיזיות ומקוונות, אם יש עליו מבצעים, ולבחור את האופציה הכדאית ביותר.


כיצד לחפש? באותו אופן בדיוק כמו שהיית קונה לעצמך גאדג'ט חדש: תשווה מחירים בזאפ, תשאל בכמה חנויות, תבדוק אם יש מבצע על אותו מוצר וכו'. אם תקנה את המוצר בחו"ל, עליך להיזהר ולא להתפתות להצעות זולות באופן מחשיד – סביר להניח שמדובר במוצר מזויף. באתרים מכובדים ובדוקים כמו STRAWBERRYNET מוכרים רק מוצרים מקוריים במחירים שלעתים זולים בעשרות אחוזים לעומת המחירם של אותם המוצרים בישראל.


אולם, אין צורך להינעל על קניות מקוונות בלבד. למשל, אם אשתך משתמשת בקוסמטיקת ים המלח, תוכל להפתיע אותה לטובה באמצע חופשה באילת או בים המלח. באזורים אלה פועלות הרבה חנויות ייעודיות בהן מוכרים מוצרי ים המלח זול יותר לעומת החנויות בשאר אזורי הארץ. יהיה מאוד נחמד מצדך אם תיתן לה במתנה מארז קרמים מפנקים שיספיקו לזמן רב ויחסכו מכם כמה קניות יקרות בקניון אחרי שתחזרו מהחופשה.


בהמשך גם תוכלו לקנות קוסמטיקה דרך האינטרנט ביחד שזה יהווה חוויה בפני עצמה. המעבר לכך יהיה טבעי וחלק: מתוך סקרנות האופיינית לנשים, בת זוגך תשאל היכן ובכמה קנית את המוצר אותו נתת לה במתנה. אל תסתיר ממנה דבר, תראה לה איך השווית מחירים ואף תראה כמה זה עלה במקום שקנית לעומת החנות בה היא רגילה לקנות. כשהיא תראה את ההבדל, גם היא תשתכנע שלא כדאי לשלם יותר אם אפשר להשיג אותו המוצר בדיוק הרבה יותר בזול, ואף להרשות לעצמה יותר פינוקים באותו הכסף.


בהצלחה!

אודות הכותב:

הכותב - משווק מורשה של קוסמטיקה ים המלח מבית חברת ד"ר נונה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il