מאמרים - 300 שקל מתנה מגוגל לקוסמטיקאיות הדפסה מאתר מאמרים

300 שקל מתנה מגוגל לקוסמטיקאיות

נכתב על ידי איילה מיופי

[ הדפסת המאמר ]

כל קוסמטיקאית חדשה יודעת שאי אפשר פשוט להתחיל לעבוד ללא פרסום בסיסי של העסק שלך באינטרנט. ואנחנו מכירים את זה. זו הסיבה שאנחנו החלטנו להציע לך הזדמנות שגוגל מציע לקהל לקוחותיה החדשות ומשתפים איתך אפשרות לקבל שובר מתנה של 300 ש"ח בגוגל.


 


למה מגיע לקוסמטיקאיות הטבה?


ההטבה אינה מיועדת לקוסמטיקאיות בלבד, אלה לכל עסק חדש שמתחיל לעבוד עם גוגל.


אנחנו ביופי סנטר מבינים כמה קשה להתחיל עסק, ובעיקר איך לקדם קליניקה של קוסמטיקאית. אנחנו דואגים לקוסמטיקאיות בשיווק שלהן אצלינו באתר על ידי קידום קוסמטיקאיות לפי האזורים אשר היא מעוניינת להציע שירות. 


אך מה קורה אם קוסמטיקאית מעוניינת לקדם את השירותים שלך מחוץ לקליניקת יופי סנטר? מומלץ מאוד לקדם את הקליניקה שלך גם מחוץ לאתר יופי סנטר. אנחנו תומכים בזה וגם משתפים איתך טיפים מקצועיים בבלוג שלנו. הבלוג מדבר אך ורק על אופן קידום לקוסמטיקאיות באינטרנט. ממיתב המומחים בתחומי השיווק, עיצוב, פרסום ועוד.


האם כל קוסמטיקאית יכולה להירשם ליופי סנטר? בטח! כל קוסמטיקאית יכולה להירשם לאתר יופי סנטר. לאחר ההרשמה אנחנו נשאל אותך כמה שאלות מקצועיות כבדי לדעת לאיזה לקוחות להפנות אותך. כך נדע למי להציע את השירותים שלך.


אוקי אני מעוניינת להירשם, מאיפה להתחיל? כל שצריך לעשות הוא להיכנס לקישור המצורף לפנות 5 עד 10 דקות למילוי הטופס. ככל שהטופס יהיה יותר מלא כך אנחנו נוכל לדעת יותר איך לקדם אותך.


הרשמה לאתר יופי סנטר


 


ההטבה מיועדת לכל עסק קטן אשר מעוניין להתחיל להשתמש בגוגל אדוורדס על מנת לקדם את העסק. וגוגל מפנקת לקוחות חדשים בהטבה זו. הפנייה מוגשת עבורכן מאתר יופי סנטר - הקליניקה הדיגיטלית של הקוסמטיקאיות בישראל.


קוסמטיקאיות חדשות אשר רוצות לקבל את השובר צריכות ללחוץ על הקישור המצורף למטה. 


לקבלת ההטבה מגוגל: לחצי פה.


 


תנאי תנאי גוגל לשימוש בשובר:


אנו ממליצים לקרוא את תנאי השימוש בשובר לפני שמתחילים את תהליך ההרשמה. רשמנו כמה תנאי שאנחנו ראינו לנכון להבליט אך אלה לא כל התנאים.
  • השובר מיועד אך ורק לקוסמטיקאיות עדיין לא פתחו חשבון בגוגל אדוורדס ועכשיו מעוניינות להתחיל לפרסם את הקליניקה שלהן.
  • על מנת להשתמש בשובר עלייך להוציא תקציב פרסום של לפחות 100 ש"ח. גוגל יהפכו את ה-100 ש"ח שאת משקיעה והם יוסיפו לך 300 שקל לחשבון אדוורדס שלך.
  • יש לעקוב אחר ההוראות של גוגל על מנת להפעיל את השובר אצלך בחשבון.
  • השובר מיועד לחשבונות ישראלים בלבד וניתן יהיה להפעיל אותו תוך 14 יום.
  • השימוש בשובר בכפוף לתנאים של חברת גוגל.אודות הכותב:

איילה מיופי.
אני מזמינה אותך לבקר באתר באינטרנט של יופי סנטר: הקליניקה הדיגיטלית של ישראל.
ברוכה הבאה לאתר יופי סנטר - הקוסמטיקאיות של יופי סנטר

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il