מאמרים - נדלן, עסקים או כוכב מאדים הדפסה מאתר מאמרים

נדלן, עסקים או כוכב מאדים

נכתב על ידי עופר עזרא

[ הדפסת המאמר ]

בס"ד


פתגם סיני עתיק אומר:לפני החלטות חשובות בחיים עשה שלושה דברים 1.תחשוב 2. תחשוב 3. תחשוב


 


נדלן עסקים או כוכב מאדים?                                    על כדאיות השקעות בעסקים והשקעות בכלל, רווח הפסד ומה שביניהם.


                                         - פרשת דרכים-


אוקי, אז החלטת להשקיע, העניבה מסודרת, מחכה לראות רשימת אפסים במאזן.        הרגע שלפני-


אתה ניצב על פרשת דרכים עולם השקעות אין סופי נדל"ן בורסה השקעות בעסקים בקיצור דילמה גדולה. על כף המאזניים עומדים המצב הכלכלי שלך, גיל והון פנוי להשקעה ,רצון להשקיע זמן ואנרגיות בהתאם לנתונים שברשותך


    לאן אתה ממשיך מכאן?


***


על כדאיות רווח והפסד בהשקעות בעסקים, נדל"ן בורסה ועוד.


 


השקעה בנדל"ן


חוץ ממיסוי גבוה על דירה שנייה (8% מס רכישה) ומיסים נוספים המוטלים על דירה שנייה, גם על ההכנסה וגם על מכירת הדירה (מס שבח )  שגורמים למחשבה  שנייה אצל המשקיע , האוצר לא מעוניין שמשקיעים יקנו דירות להשקעה ומכאן ההכבדה והטלות  מיסים נוספים , הרי פעם יכולנו למכור דירה שנייה ללא מס בכלל לאחר 4 שנים מאז הרכישה ומי בכלל דיבר על מיסים נוספים, אבל הדירה מבחינה פסיכולוגית נתפסת  אצל המשקיע כ"ברזל" או ליתר דיוק "יהלום ענק" שרק עולה...ועולה אז נראה שצריך לחשוב פעמיים.


השקעה בבורסה


טוב לא צריך להסביר למה ההשקעה לא סולידית ואפשר לאבד חלק מההשקעה צריך רק לחזור אחורה . שנת 2008 . גם השקעות  סולידיות בקופות הגמל ,ביטוח מנהלים, וקרנות ההשתלמות חטפו מכה כואבת, בקיצור יש סיכוי ויש סיכון.


השקעות על כוכב המאדים


"דרוש משקיע להזדמנות שלא תחזור, גידול מטעי בננות בטכניקה חדשנית על כוכב המאדים, תשואה גבוהה יותר ממה שחלמת, 0% סיכונים "       (המיליונים בדרך אליך)


אין צורך להאריך דפי המדיה ממלאים קטגוריה זו עד אפס מקום ההתנהלות חוזרת על עצמה אין חדש תחת השמש מציעים למשקיע להיפרד מכספו(השתתפות סימלית) תמורת הבטחות לרווחים דמיוניים ומפתים (נוריד לך את הירח) .                                                                                   

אודות הכותב:

עופר עזרא הבוטיק בית השקעןות 0502584053


http://Butiq.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il