מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

חושבים על עיצוב מחודש של הבית? מרגישים שהעיצוב הנוכחי יוצר אנרגיות בעייתיות או לא כל-כך זורמות? עוברים לבית חדש ומתחשק לכם ליצור בו תחושה נעימה והרמונית במיוחד? שיטת הפנג שואי היא בדיוק זו שתעמוד לצדכם בשביל לממש את המטרות האלה. הפנג שואי היא תורה שלמה שנועדה ליצור סביבה בעלת אנרגיה טובה ונעימה. זה נוגע לעיצוב הבית אך בהחלט לא רק. על-פי השיטה המיוחדת הזו ברגע שהסביבה שלנו תהיה מותאמת כדי לספק לנו אנרגיות טובות, זה ישפיע על כל תחומי חיינו : האישי, המקצועי, הזוגי, המשפחתי וכו'. מהות הפנג שואי עוסקת בחיים הרמוניים עם הטבע והיא מכילה עקרונות ספציפיים שיישום שלהם יוביל להרמוניה גדולה יותר. ריכזנו עבורכם כמה טיפים בסיסיים לעיצוב הבית ברוח הפנג שואי (טיפים שמהווים חלק קטן מהתורה כולה...)


הימנעו מעומס בפריטים וברהיטים.

הטיפ החשוב ביותר בעיצוב ברוח הפנג שואי נוגעת לעומס. לפי התורה אין להעמיס בפרטים וצריך ליצור שקט וניקיון. עומס יתר בפריטים וברהיטים שאינם נחוצים עלול ליצור חסימות ולמנוע מן האנרגיה וההרמוניה לעבור. הקפידו על הניקיון הזה שכן גם בלי קשר לעקרונות הפנג שואי זה יעניק לכם אווירה נעימה ורגועה יותר בבית שלכם. בית שעוצב ברוח התורה הוא בית שהתחושה הנעימה בהחלט מורגשת בו. לכל הסקרנים כך נראה בית שקיבל ייעוץ פנג שואי, ייעוץ שהביא ליצירת לאווירה הרמונית מיוחדת במינה.


הקפידו על מיקום הרהיטים.

לפי תורת הפנג שואי לכל חפץ ורהיט יש את המקום המדויק עבורו כאשר המיקום של הפריטים הוא שיקבע את אופן זרימת האנרגיה. לכל חפץ יש את המיקום שנחשב נכון עבורו ולפי הפנג שואי ההקפדה על כך היא הכרחית מאוד. כך למשל לא מומלץ להציב את שולחן העבודה כאשר הגב שלכם מופנה אל חלל הבית. לפי התורה אדם שעובד מעל שולחן עבודה ירגיש יותר נוח כאשר פניו מופנות אל החלל. כמו כן מומלץ להציב מראה מעל שולחן האוכל, כדי ליצור תחושה של שפע גם מבחינת כמויות האוכל וגם מבחינת מספר האנשים שאוכלים אותו.


שימוש עדין בצבעים

תורת הפנג שואי מתנגדת לעומס גם מבחינת הרהיטים, אך גם מבחינת הצבעים בהם נצבע הבית. הקפידו לא לעשות שימוש רב מידי בצבעים בוהקים מידי כמו אדום וכתום, בעיקר בחדרי השינה. חדרי השינה אמורים להיות רגועים ושקטים משום שהם אלו שיקבעו איך יראה הלילה שלנו ומה תהיה איכות השינה שלנו.

אודות הכותב:

רונה וייס בלוגרית וכותבת תוכן בבלוג של המלצות לצרכנים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il