מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

מהם הכלים המודרניים שכל אינסטלטור צריך


השינויים הטכנולוגיים והפיתוחים של השנים האחרונות לא פסחו על ענף האינסטלציה וניתן לראות מגוון של כלים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מעבודתו של כל אינסטלטור. החל מקפיצים שמשמשים לפתיחה של מגוון סתימות ועד למנועי שאיבה שעוזרים לטפל בכל תקלה, הנה הכלים שכל אינסטלטור צריך


ביובית


ביובית הינה משאית אשר מאפשרת שאיבה של ביוב מבורות שאיבה ותורמת רבות להסרה של נוזלים מאזורים שבהם קרה פיצוץ במערכת המים. כמעט ואין אינסטלטור שלא משתמש בביוביות כחלק משגרת העבודה שלו. עם זאת כדאי לדעת שהעלות של השכרתם היא שעתית ולכן כדאי לשאול אינסטלטור מומלץ שהן אכן הכרחיות לתהליך העבודה.


מכשירי אינפרא אדום ומצלמות תרמיות


מכשירי אינפרא אדום הפכו להיות נפוצים בשנים האחרונות משום שניתן להגיע בעזרתם בקלות למקור הדליפה, ללא צורך בשבירת קירות או בהריסה של התשתית הקיימת. למרות שלעיתים ניתן לראות את מקור הדליפה ללא כל צורך במכשיר, האפשרות לבצע בדיקה עמוקה אך לא פולשנית היא בגדר יתרון עצום. גם המצלמות התרמיות משמשות בעלי מקצוע רבים ונותנות אפשרות לזיהוי מקור הבעיה מבעד לקירות עבים במיוחד.


מהו הזמן המועדף לעשות צילום בצנרת?


הכי טוב לעשות את הסקירה של כל הצנרת כאשר יש בכך צורך ובכך למצוא כל בעיה הכי קטנה שיש כדי למנוע מהבעיות להתרחב. טוב לבצע את התהליך בדירות שזה עכשיו נרכשו בכדי לבדוק שהצנרת תקינה, ולא לחכות עד מתי שכבר רואים את הבעיה. כשכבר בתוך הבית יש מראה של טחב וכל מיני כתמים של רטיבות ונזילות ההמלצה היא לעשות כמה שיותר מהר את התהליך בכדי שלא יגרם נזק גם למבנה וגם לרוחת הדיירים.


 


קפיצים לשחרור סתימה


קפיצים לשחרור סתימה נחשבים לאחד הכלים הבסיסיים ביותר של כל אינסטלטור ומאפשרים לפתוח בקלות מגוון של סתימות. היתרון שלהם מתבטא בעלות הנמוכה ובעובדה שהם מתאימים למגוון של קטרים ואידאליים לאזורי הכיור והאסלה. כמעט כל אינסטלטור  משתמש בהם והם מתאימים לשפע של עבודות בזכות הגמישות והאלסטיות שלהם.


מכשיר לפתיחת סתימות בלחץ מים


בשנים האחרונות יש דרישה להימנע משימוש באבקות וחומצות אשר עשויות להוות פתרון לסתימה אך מסוכנות לילדים קטנים ולאנשים עם מחלות כרוניות. גם הדאגה לאיכות הסביבה וההבנה שההשלכות של שימוש בחומרים מסוכנים עשוי להגיע שוב לפתחנו מאלצת לא מעט אינסטלטורים לעבוד עם כלים אחרים. מכשיר לפתיחת סתימות בלחץ מים נחשב לפתרון האולטימטיבי וחביב במיוחד על כל אינסטלטור מומלץ,

לסיכום, המהפכה הטכנולוגית לא פסחה על ענף האינסטלציה וכדאי לשאול כל בעל מקצוע אילו כלים עומדים לרשותו

אודות הכותב:

אסף ויצמן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il