מאמרים - אז כמה כסף נותנים במתנה בחתונת הקיץ? הדפסה מאתר מאמרים

אז כמה כסף נותנים במתנה בחתונת הקיץ?

נכתב על ידי ram surya

[ הדפסת המאמר ]

גם אתם, כמו רבים אחרים, קיבלתם כבר מספר הזמנות חגיגיות לאירועי חתונה הנערכים בקיץ הקרוב. עונת הקיץ היא ללא כל ספק העונה החמה של האירועים, וכך המון זוגות מחכים דווקא לחודשי הקיץ החמים כדי לחגוג את האהבה הגדולה שלהם. הוזמנתם אל גן אירועים  במרכז ואתם תוהים כמה כסף צריך להעניק במתנה? חלק מהאורחים נבוכים לדבר עם מוזמנים אחרים לגבי הסכום הראוי למתנה, אך דעו כי תוכלו להחליט בדבר גובה המתנה על פי מעגלי הקרבה שלכם אל זוג המאושר החוגג עם אולם אירועים במרכז.


 


חברים טובים ובני משפחה


הפירגון והאהבה שמקבלים בני הזוג ביום החתונה שלהם בלתי נתפסים, ואותו פירגון בא לידי ביטוי גם דרך המתנות שהם מקבלים, בעיקר מבני המשפחה והחברים הקרובים. כחברים, גם אתם לקחתם חלק בחיפוש אחר אולמות אירועיםבמרכז ואתם חלק בלתי נפרד מתהליך הפקת האירוע. כעת, עולה השאלה והיא כמה כסף צריך להעניק במתנה? חשוב לזכור כי אין סכום ספציפי שצריך או מומלץ להעניק, והכל תלוי מידת הקירבה שלכם והיכולת הכלכלית שלכם. מובן כי המעגל הקרוב של המשפחה והחברים מעניק סכום גדול יותר מהסכום הממוצע.


 


קולגות לעבודה, מכרים מהעבר


בני הזוג מזמינים אל גן אירועים בתל אביב חוץ מהחברים הטובים והמשפחה הקרובה, גם אורחים נוספים שהם היו שמחים לשמוח ולאהוב איתם ביום החתונה. כך מגיעים אל האירוע גם קולגות מהעבודה, חברים מהצבא, שכנים ומכרי עבר. האם בני הזוג מצפים מאותם אורחים להעניק מתנות גבוהות או נדיבות במיוחד? לא בהכרח. זיכרו כי המתנה הגדולה ביותר היא הנוכחות שלכם והיותכם ממלאים את המצווה של לשמח חתן וכלה. קהל זה לרוב מעניק במתנה את "סכום המינימום". אותו סכום מייצג לרוב את עלות המנה, וזאת במטרה לסייע לבני הזוג לפחות לכסות את עלות האירוע שלהם הנערך עם גן אירועים במרכז.


 


האם יש כזה דבר "מינימום למתנה"?


כך עולה השאלה הגדולה והיא האם באמת יש כזה דבר "מתנת מינימום"? התשובה לכך לא חד משמעית. חשוב לזכור כי חתונה בתל אביב למשל יכולה להיות יקרה יותר מחתונה הנערכת במקום אחר בארץ, כך שהמינימום אינו קבוע ומשתנה בין אירוע לאירוע. בני זוג החוגגים עם גני אירועים בתל אביב, בחרו להשקיע באירוע ובאורחים שלהם, וכך בהתאם גם עלות האירוע. ככלל, זיכרו כי המתנה צריכה לבוא מהלב, ולא מחישובים כלכליים.

אודות הכותב:

כתבה מבית איסט אירועים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il