מאמרים - אימוני כושר לפני החתונה הדפסה מאתר מאמרים

אימוני כושר לפני החתונה

נכתב על ידי ram surya

[ הדפסת המאמר ]

בלי ששמתם לב, כבר כמעט ואין ימים לתלוש מטבלת הייאוש ואירוע החתונה שלכם כבר ממש עוד רגע כאן. לא מעטים הזוגות שהביעו חשש מתהליך הפקת האירוע, שכן כעת הזוגיות עומדת במבחן של לחצים, מתחים וגם הפקה של אירוע לא קטן בכלל. אז איך תוכלו להערך לאירוע החתונה שלכם על הצד הטוב ביותר? אולי תתפלאו לשמוע, אך גם אימון זוגי הנערך על ידי מאמן כושר אישי יכול לסייע לכם רבות.


 


הקשבה, הכלה, שיתוף פעולה


עוד לפני שתערכו אימוני כושר אישיים ביחד לפני האירוע שלכם, חשוב מאד לזכור תמיד את האהבה הגדולה שלכם. אכן, הפקת אירוע יכולה להיות הליך מעט מלחיץ ומותח, בעיקר מאחר ואתם הולכים אל עבר הלא נודע. איש לא לימד אתכם איך להפיק אירוע, ומרבית הזוגות עושים זאת בפעם הראשונה בחייהם, ועוד מדובר על האירוע החשוב להם מכל. לכן, זיכרו תמיד להיות בהקשבה מלאה אחד אל השניה, הכילו את הפחדים והחששות של כל אחד מכם ועבדו יחד בשיתוף פעולה. הפקת האירוע שלכם היא אינטרס משותף לשניכם כזוג, ואת הפירות אתם תקצרו יחד.


 


זמן איכות משותף לשניכם עם אימון כושר אישי


אז נכון שכעת יש לכם פרוייקט משותף שאתם עובדים בו ביחד בדמות הפקת האירוע שלכם, אך כן חשוב לשמור על זמן האיכות שלכם כזוג ולעשות ביחד דברים שאתם אוהבים. מאחר ומדובר בימים שלפני אירוע החתונה שלכם, ההמלצה היא לתעל את זמן האיכות שלכם לכזה שיניב לכם תוצאות. כך לדוגמא, המון זוגות בוחרים לעבוד על כושר גופני לפני האירוע עם מאמני כושר אישיים. רוצים להשיל כמה קילוגרמים לפני האירוע? חולמים להגיע חטובים יותר? ככה עושים את זה! אימונים משותפים עם מאמנת כושר אישית יאפשרו לכם להרים ולעודד אחד את השנייה ולעבור ביחד תהליך מגבש ומלכד – רגע לפני שאתם עומדים תחת החופה.


 


גם בני זוג יכולים לתאם ציפיות


בין אימון לאימון עם מאמן כושר, חשוב שגם תתאמו ביניכם ציפיות. זה בסדר שיהיו לכם דעות שונות וכל אחד יראה את אירוע החתונה דרך עיניים אחרות. לתאם ציפיות זה תמיד טוב, בעיקר רגע לפני שאתם מתחילים לבחון אולמות ולסגור עם ספקים. בעוד ישנם הזוגות שעובדים בשיתוף פעולה מלא לאורך כל הדרך, ישנם הזוגות שמחלקים את הפקת האירוע למשימות שונות כאשר על כל אחד מבני הזוג לבצע משימות אחרות עליהן הוא אחראי, כולל בחירה של ספקים. בחרו לכם את הפורמט המתאים לכם ביותר – כל הדרך אל אירוע האהבה שלכם.


 

אודות הכותב:

כתבה מבית פרסונל

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il