מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אנחנו נמצאים ממש בימים אלו בעיצומה של מהפכת מטבעות ממוחשבים(קריפטוגרפים)עולמית.


מטבע הביטקוין Bitcoin היה המטבע הממוחשב הראשון אשר החל את מהפכת המטבעות כאשר לאחרונה החלה בהלת מטבעות וחברות רבות מפתחות מטבעות מתוחכמים שיודעים לאפשר תשלומים חכמים ובטוחים ללא התערבות בנקים.


מידי יום נשברים שיאים חדשים בשווי המטבעות הכללי וגופים גדולים בעולם כולל מדינות(יפן) מאפשרים את השימוש במטבעות החדשים בצורה נרחבת.


רוב הציבור עדיין לא מבין בדיוק כיצד עובד השוק החדש שפתאום צץ,אבל לכולם ברורה העליה המטורפת בשווי הביטקוין במיוחד בחודש האחרון (מאי 2017)שבו הגיע שער הביטקוין לכ $2,800 ל 1 ביטקוין.


הביטקוין ידוע בתנודות החדות בשערו כלומר עליות וירידות חדות,כאשר נכון לעכשיו ולטענת רבים הוא ימשיך לשבור כל פעם מחדש שיא נוסף בשוויו.


מטבע לוהט נוסף הינו האיטריום Ethereum אשר רכש לעצמו לאחרונה מעריצים רבים אשר מבינים את הפוטנציאל האדיר ביכולות המטבע וכמובן בכדאיות בהשקעה במטבע.


תוך מספר חודשים בודדים עלה שער האיטריום משווי של דולרים בודדים לשווי של מעל $200 ליחידה כאשר הצפי לשנה הקרובה הוא עליה בעשרות ועד מאות אחוזים.


למטבע האיטריום יכולות נוספות לבצע עסקאות מורכבות וכמו כן הוא מאפשר באמצעות שימוש בו ליצר מטבעות ממוחשבים נוספים שמצטרפים לשוק החדש שמתפתח לאחרונה.


ישנם מטבעות ממוחשבים נוספים אשר מציעים אפשרויות שונות לשימושים שונים כאשר מידי יום נוספים מטבעות נוספים.


נכון להיום רוב הציבור בעולם עדיין רחוק משימוש במטבעות אלו כאשר הנהנים העיקריים מהתפתחות התחום הינם המקורבים לתעשיה זו אשר עוקבים בדריכות אחר כל מידע חדש ומגיבים בהתאם,רבים מחזיקים מטבעות(בעיקר ביטקוין) לטווח ארוך ומאמינים ששווי המטבע יעלה בצורה מגמתית לאורך זמן.


כרגע נראה ששוק זה ימשיך להתפתח בצורה חזקה כאשר כל מדינה שתתוסף להכרה במטבעות מסוימים (בעיקר בביטקוין)תגרום לעליות חדות בשווי המטבע ולהגברת השימוש בו בכלל הציבור.


ביטקוין:  


הוא מטבע ממוחשב. אשר פותח בנובמבר 2008 על ידי סאטושי נקאמוטו(שם בדוי) שכתב את הגרסה הראשונה של הביטקוין


השימוש בביטקוין נעשה בפעם הראשונה בינואר 2009. 


הביטקוין הוא מטבע עצמאי לחלוטין שלא תלוי בגוף מרכזי.  


 


שוק המטבעות הממוחשבים החדשים מגלגל מחזורי ענק מידי יום וצפוי לגדול ככל שהשימוש במטבעות בעולם יתגבר.


מומלץ לעקוב בדריכות אחר השוק המתפתח ממש בימים אלו ונראה שכל מי שישקיע בשוק זה לטווח הארוך יעשה תשואות של עשרות ואף מאות אחוזים.


 


אילון טופז.


 


 


 

אודות הכותב:

אילון טופז.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il