מאמרים - מסיבה סוף לאירועי סוף השנה שלכם - איך עושים את זה? הדפסה מאתר מאמרים

מסיבה סוף לאירועי סוף השנה שלכם - איך עושים את זה?

נכתב על ידי ram surya

[ הדפסת המאמר ]

בקרוב מאד יפרדו הילדים ממערכת השעות, מהמבחנים ומכל המחוייבויות השונות במסגרות החינוכיות. אז ממש רגע לפני שישמע הצלצול בפעם האחרונה, אתם רוצים לערוך לילדים היקרים מסיבת סוף שנה מדליקה ובלתי נשכחת! אל תשכחו להוציא את הילדים אל החופש הגדול עם חיוך ענק על הפנים ועם טעם מתוק של שנה שנחתמה. קריקטוריסט לאירועים שיעניק לכל הילדים קריקטורות בדמותם הוא כבר התחלה טובה עם שריקת הפתיחה לחגיגות סוף השנה.


 


אפקט ההפתעה: הילדים לא ידעו דבר על המסיבה:


 


מה דעתכם על לערוך מסיבת הפתעה לילדים? לעתים ניתן לקשר את מסיבות ההפתעה רק לימי הולדת הנערכים בפורמט שכזה, אך בפועל לא חסרות מסגרות או מסיבות שאפשר להפתיע בהן. על המסיבה ידעו בשלב הראשון רק המורים וההורים, ובקרוב מאד גם הילדים יגלו על הפתעה נהדרת המחכה להם. באירוע ההפתעה שתערכו להם תצפה להם הפתעה בשיא האירוע כדוגמת קריקטורות לאירועים, דוכני מזון מפנקים או הפעלה משותפת של הורים וילדים.


 


מתנה אישית המוענקת לכל ילד:


 


קריקטוריסט שיצייר עבור כל ילד את הקריקטורה בדמותו מסתמן כרעיון לא רע בכלל, אך דעו כי קיימות אינספור אפשרויות שתוכלו לשלב באירוע. מתנה לכל ילד תבטיח כי הילדים יצאו אל החופש הגדול שלהם עם חיוך גדול ועם תחושה נפלאה של תשומת לב חיובית ומחבקת שהם קיבלו. כך לדוגמא, ניתן להעניק במתנה לילדים כובע גרפיטי. כובעים שכאלו מוכרים בעיקר כאטרקציה של גרפיטי על כובעים לבר מצווה או גרפיטי על כובעים לבת מצווה, אך בפועל ניתן להעניק את הכובעים גם באירועים אחרים כדוגמת אירועי סוף השנה בבתי הספר.


 


אטרקציה המשותפת לכל הילדים וההורים:


 


לצד המתנות שתעניקו לכל ילד, הרי שעליכם לדאוג גם לפעילות משותפת לכם ולילדים. אחת הפעילויות הנפלאות שתוכלו לשלב במסיבת הסיום היא אטרקציה של פול מון לאירועים. בסוף המסיבה תוכלו לארגן מסיבת ריקודים עם הלהיטים האהובים על הילדים, ובאותה הנשימה גם לצבוע את רחבת הריקודים בצבעים זוהרים. אטרקציה זו מעניקה לילדים את האפשרות ליהנות מציורי גוף זוהרים המוכרים ממסיבות הירח המלא בחופי בתאילנד.


 


אפשרות נוספת היא לעשות  קיר גרפיטי לכל הכיתה. חשוב לשים לב כי קיר שכזה אינו ציורי קיר, אלא מעין קיר נייד שעליו ישולבו כיתובים שונים לרבות שם הכיתה, שמות התלמידים, ברכה לחופש הגדול ועוד. על קיר שכזה יוכלו לכתוב הילדים ברכות לחופשה נעימה או לשנה החדשה ואותו לשבץ בכיתה כמזכרת נפלאה.

אודות הכותב:
מג'יק בן – קריקטוריסט מומחה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il